Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Pomoć! Rijeka, Grobnik

Prvi puta putujem autobusom iz Zagreba u Rijeku i zanima me ima li neki bus koji vozi do Grobnika ili moram ići do Rijeke pa tamo sjesti na neki lokalni bus? I ako netko zna koliko dođe otprilike povratna karta? I kolko dugo se putuje? [:smijesi]
2015 07 02
karta do grobnika ti je oko 40 kn,u dva smijera,kupuje se na kiosku,u busu možeš kupiti ali samo jedan smijer i ispadne ti skuplje za grobnik moraš presjesti na lokalni autobus mislim da je12 ali nisam sugurna
2015 07 02
15 ide za grad Grobnik i presjeda se na Čavlima koliko ja znam..a do čavli idu busevi 12, 14, 16
2015 07 02
ovisno gdje na grobnik ides. karta za bus na kioska u dva smjera je oko dvadeset i nesto kuna, ali ovisno u koju zonu grobnika ides 2. ili 3. mozes, u slucaju ako te netko moze pokupiti, izaci i na naplatnim kucicama na grobniku - ali to samo u slucaju ako netko moze doci po tebe jer je tamo pustinja [:sokiran] i nema autobusnih linija u blizini - u tom slucaju zamolis vozaca da te tamo ostavi
2015 07 02
gdje ideš na Grobnik?
2015 07 02