Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Crikvenica- što vidjeti?

Cure koje živite u Crikvenici, ili one koje imate iskustava s tim gradom biste li mi preporučile što vidjeti i posjetiti u Crikvenici? Gdje izaći? Gdje jesti? Znam da je Crikvenica divna, no ove godine tražim nešto više od šetanja rivom i onih "restorana" na rivi gdje navečer rulja prolazi amo-tamo a ambijent nikakav. Gdje je hrana fina, usluga ljubazna a cijene prihvatljive? [:smijesi] Pokušala sam potražiti na turističkoj zajednici grada Crikvenice, ali baš nema previše korisnih informacija. [:tuzan]
2015 07 05
Ja sam cesto tamo , plaze su odlicne , pjescana pogotovo. Jedino ti se plaća ulaz mislim da je 14 kn , nakon 16h je besplatan. Sto se tiče noćnih izlazaka imaš Saks ,Kataku , Sabbiu , od restorana su mi dobri Dišpet , te jedan novi u centru ( zaboravila sa ime :D ) , uglavnom imas dosta restorana , hrpu nijih u centru te van centra.
2015 07 05
U Crikvenici možeš vidjeti našu Adminku, koja tamo džabalebari dok se Krpice , na kojima se ukazuje rjeđe od potpune pomrčine sunca, raspadaju po šavovima, a lujke (tema 'Novi način prevare) dijele nzaslužene negativne kao Djed Mraz darove
2015 07 05
matera [:hihot] [:hihot] [:hihot] pokušat ću je prepoznati [:kesi]
2015 07 06