Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ne želi brate prodat i gotovo!

Evo ovako : javila sam se korisnici vec dva puta za jedan artikl koji dugo trazim i ona se uredno prijavljuje ali nece mi odgovorit na poruku nikako.. Haha :D eto, meni je to precudno i morala sam to podijeliti s vama.. Jel nam nije svima tu u interesu da prodamo?? XD
2015 07 06
Bez brige.. bude ti se javila s nečim u stilu, sori baš sam prodala [:frustriran]
2015 07 06
ja to ne kužim stvarno... pa kog boga onda radi ovdje [:sokiran]
2015 07 06
[:vrti] [:place] [:frustriran] baš to
2015 07 06
Nije gospođa samo reklamira svoje stvari, isto tako ja šaljem upit za maicu od 200 kn tražim samo još jednu sliku ignorira me totalno [:ljut]
2015 07 06
Da se vidi raskoš ormarića li divnog... [:hihot] pih, ne bi ti džaba 2x pitala, a 2x je 2x [:smije]
2015 07 06
ista stvar. tražila sam konkretnu haljinu, nađem, sva sretna, i sad se cura ne javlja (a prijavljuje). Dođe mi da joj od muke opalim negativnu.
2015 07 06
dogodilo se par puta i meni da sam zanemarila poruke, ali ne namjerno. voljela bih da je inbox organiziran kao poruke koje sam ja slala i poruke koje se meni salju. onako se u onom redu i neredu ne mogu snaci. nekad mi za poruku koju sam odgovorila i procitala vrati da je neprocitana. losa tehnologija :)
2015 07 06
Uffff, ja bi za artikl od 200 kn poslala 200 slika ako treba [:hihot] [:smije] Moguće da je artikl rezerviran, no svakako bi bilo u redu da se javi pa da znaš na čemu si [:frustriran]
2015 07 06
Tko se javi se, tko ne - ne. Gola ni bosa nisam [:hihot]
2015 07 06
Rekla bih potencijalne navlakuše. Korisnica stavi super artikl koji je trenutno "in" samo da klikom na artikl privuče pozornost na svoj ormarić dam se kladiti da joj se pošalje poruka za neki drugi artikl da bi odmah odgovorila. Čudno funkcionira ljudski mozak. Kakve li samo sve ideje znaju čovjeku pasti na pamet pa makar i one prazne i tupe i koje nemaju ni malo smisla.
2015 07 06
Tako sam jednom kliknila na super traperice ispod kojih je pisalo: "traperice nisu na prodaju" zavirite u moj virtualni ormarić. [:sokiran] [:sokiran]
2015 07 06
Ja sam pitala za neke obične stvarčice i od korisnica ni a ni b, a nekoliko puta sam i ponovila upit i opet ništa. [:ljut] Jednom sam pitala jel bluza ima kakvu manu i valjda se naljutila na to pitanje. Ne znam zašto, i mene to znaju pitati i uredno odgovorim.
2015 07 06
Najgore od svega je kad na artiklu pise jedna cijena a zapravo je druga. Ja htjela kupiti artikl , prelijep i zacudno jeftin (10 kn) i javim se, pitam moze li dakle da uplatim 25 kn ako zelim tiskom, da bi mene legenda napala da otkud meni takva cijena, da sam neozbiljna, da ocekuje minimum 200 za njih, a ja njoj 'cijena je iz oglasa. Neozbiljno je od vas sto stavljate tamo jedno a mislite drugo'.
2015 07 06
elizabeth [:smije] [:smije]
2015 07 06
1 2