Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Dom /

Fauna /

Jež - molila bi pomoc

A istina kad tako gledaš [:zaljubljen] idi u večernje šetnje pa promatraj malo [:hihot] Ajmeee..stavi oglase negdje po drvećima pa kad to vide sami će ti dolaziti [:smije] [:smije]
2015 07 26
A kad svako moze gledati to drugacije..jbga..hehe ma naci ce se neka mala dusa..morat cu stavit,valjda ce znat procitat..jos cu stavit nisko da vide.. [:smije]
2015 07 26
ježa držat kao kućnog ljubimca? Koliko je meni poznato to je reklo bi se nemoguće, ovdje kod mene ih ima, ali nitko ih još nije udomljavao....:-) na taj način, dođu popajaju malo mačje hrane zajedno s macama i idu svojim putem dalje,,, ostaviš im malo ostataka od roštilja, lubenice, jabuke i oni žive svoj život.... i tako iz godine u godinu...ali imat ga u stanu [:sokiran] .osim toga znaju biti puni buha i krpelja... sve u svemu ono što ja o njima znam nisu za stan, niti ih se može tako držati .... [slika:c9b77dab-be18-477f-841d-3f54da43f765]
2015 07 27
Pa znam da drze one patuljaste pa vjerujem da bi se i ovi mogli..jer bas sam gledala na netu blog od jedne zenske koja ga ima..i prezadovoljna je..a vidi,svaka zivotinja ima buhe i krpelje kad je vani..znam,morala bi ga dobro ocistit i pazit na to..a posto sam ja u stanu,ne mogu ga tako vidjeli a kamoli gledat kako jede.. dok sam bila u kuci s dvoristem,obavezno smo im ostavljali jest i uvjek ih je bilo..kao i kornjaca..sad mi to sve nekako fali [:tuzan]
2015 07 27
brzo se oni socijaliziraju,nakon kratkog vremena nije se više klupčao jeo je,dolazio neko vrijeme i onda otišao svojim putem,a ovi stariji malo su opasni onako znaju puhati prepadneš se na prvu ali malo pomalo sprijateljimo se,meni ustvari ni ne treba u kući kad mogu imati kontat sa njima vani....po meni neka ih vani rade oni svoj posao koristan za prirodu a i za nas ljude [:smijesi]
2015 07 27
Blago tebi..da imam dvoriste imala bi neki park za zivotinje u njemu..ptice,kornjace,jezeve..ma sve zivo..hehehehe
2015 07 27
[:smije] da pušu, rigaju vatru [:hihot] neku večer sam malog mačića hranila, a ježina veća od njega dogegao i ravno u zdjelicu, mačić gleda blijedo i makne se, ja ovog bodlju gurnum nogom malo se zavije i evo ga za sekund natrag, pa ponovim guranje, a on ko poskok skače [:smije]
2015 07 27
Hahahahhahahhahahahha..ma oni su preslatki..i cas mislim da se ne plase tolko ljudi..osim ak nisu vec imali neko lose iskustvo.. jooooj,ode spavat..i nadat se da cu naic na jednog maleckog..hh hvala vam puno na savjetima..ak se sjetite jos neceg,pisite.. pogotovo ak nadete nekog maleckog da ga uzmem i razmazim.. [:smije] laku noc [:poljubac]
2015 07 27
[slika:8133d50c-8656-4c86-ac53-b88ef60ab6db] [slika:e61df1f9-cef3-4c7b-b765-0593cac8ff41] I MLJACKAJU DOK JEDU [:smije] [slika:ad9c24da-ac3d-447d-831a-5a7cb86b516d] A IMAM I OVAKVE KUĆNE LJUBIMCE [slika:faa6f571-2a0e-4a47-b79a-0c23e4600464]
2015 07 27
Kao mala imala sam jeza. Moras biti spremna na stalno ciscenje jer znaju jako smrdit i jedu sve sto im bude na putu :D
2015 07 27
nabavi si miša plesača [:smijesi] po mogućnosti par
2015 07 27
Obožavam ježeve, to je toliko simpatično stvorenje da je to strašno! [:smije] Isto tako moram te upozoriti da su oni jako povezani sa svojom zajednicom, i često kad vidiš više ježeva radi se o obitelji, tako da bi se ja definitivno suzdržala od pukog uzimanja zdravog ježa iz prirode, jer patio bi i on i tko zna koga još ima [:sramezljiv] Naravno, druga stvar je ako se spasi neki bolestan ježek ili odbačeni (ali to nisam još vidjela.) Prije 2g. našla sam jednog ježa, već je bio polumrtav, nismo saznali što mu se dogodilo, ali nakon skoro 3mj liječenja, infuzija i sl. oporavio se i vratila sam ga di sam ga i našla i naravno proučavala i puštala mu hranu. Već nakon par dana došao je s nekim frendom i znala sam da je to ok! Tako da su oni definitivno vezani jedni za druge i treba paziti da iz svoje neke dobre želje i namjere ne povrijedimo njega [:zaljubljen]
2015 07 27
Preslatka i prekorisna životinjica,moraš biti stvarno jako glupi sociopat pa ići trovat i sl. takvo stvorenje jer ti dolazi u vrt.Ali ,ipak mislim da mu je mjesto u prirodi.
2015 07 28
1 2 3