Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

10 kg za mjesec dana

ma ne to govoriti [:vrti] ...tako se ne postiže ništa...samo se natjeraj na vježbanje,najteže je prva 2 tj...poslije uđe u ovisnost...vjeruj meni jer ja sam teška ljenguza...ali već 6 mj svaki dan vježbam,i čak i onda kad se od umora ne mogu dići sa kauča,e tek onda se natjeram.
2015 07 30
nada umire zadnja [:hihot] [:smije]
2015 07 30
Stavi lokot na hladnjak
2015 07 30
lchf prehrana..moje novo otkriće.. uguglaj si
2015 07 30
Fitness! [:poljubac] <3
2015 07 30
Naravno da je najzdravije i najpametnije postepeno mršaviti, uz tjelovježbu i balansiranu prehranu, ALI, sad kad smo taj disclaimer makli, možeš skinuti te kile u mjesec, mjesec i pol, ako izbaciš ugljikohidrate. Evo sam i sama upravo prošla sličan put, 5 kg sam u 3 tjedna makla, istina to je većinski voda, ali svejedno izgledam uže, ili možda bolje rečeno iscijeđenije. [:smije] Ali trebaš imati čeličnu volju i disciplinu za tako kratak rok, guglaj LCHF diet, poanta je u tome da se trebaš držati toga ko pijan plota i ne smiješ nikako posustati i početi ponovo jesti ugljikohidrate. Možeš jesti meso i masti (pokušaj i to količinski držati pod kontrolom, ali nije presudno), ali ugljikohidrate moraš skoro pa skroz izbaciti, nikako preko 50 grama ugljikohidrata dnevno. To ne znači samo da nećeš jesti čokoladu, pomfri i sladoled, nego nema kruha, nema pašte, nema riže, nema torti, peciva, nikakvih slatkih pića, nikakvih šećera, pa čak treba paziti i s voćem (možeš ali malo, uzmi tablicu u ruke i broji si ugljikohidrate u voću). Očito ovo nije najpametnija stvar koju si čovjek može napraviti u životu (trebat ćeš vjerojatno uzimati suplemente vitamina i vlakana), ali ako je frka i ako si dovoljno očajna... [:smije]
2015 07 30
i najbolje od svega, nisi gladna!
2015 07 30
medo, a kaže Anita Šupe da je to ustvari zdravije!
2015 07 30
Ja svakako nisam stručna osoba, nemam nikakvo obrazovanje po pitanju nutricionizma, pa su moji dojmovi vjerojatno nerelevantni, to priznam. [:smijesi] Slažem se s tobom, na ovakvoj dijeti uopće nisi gladan (valjda jer ne lučimo inzulin, kako ne jedemo UH), i također mislim da generalno svi jedemo previše UH, npr kad pogledaš onu piramidu namirnica, kladila bi se da je onoliko ugljikohidrata koliko tamo preporučaju previše. Ali recimo ova varijanta kakvu ja sad provodim (ti možda jedeš balansiranije pa ne vrijedi za tebe), ali ja doslovce na svaki UH pazim, jer super djeluje na gubitak kilaže, ali nekako nisam najsigurnija da je to idealno za organizam. Recimo to da se mora paziti na količinu voća koju jedeš mi se čini too much. Meni je inače bilo ko ništa pojesti dnevno kilo grožđa (to je jedan veći grozd) ili pola kile trešanja (to je jedna veća zdjelica), a recimo po ovakvoj LCHF dijeti to ne bi smjela, i to mi se recimo čini problematično, kao laiku. Nekako mi se čini da je zlatni put inegdje između LHCF-a i balansirane prehrane, znači da ne jedeš umjetne šećere, ali da smiješ voće (radi vitamina) i slična priča za vlakna.
2015 07 30
Vozi bicikl, samo vodu pij, jedi voce i povrce i sto vise kuhanja. Iza 20h nemoj jest, ja sam uspjela 8kg skinut tako
2015 07 30
ja tek krećem, ali puno stvari mi tu ima smisla.. ovo za voće isto nisam pametna, mislim da je ovaj strogi režim samo za privremeno, ako mršaviš ili na antikandida dijeti, a inače nije to tako strogo
2015 07 30
znam za ljude koji su skinuli po 10kg (2 mjeseca) ili čak 30kg
2015 07 30
Mislim da da, da je ovaj najstroži režim ok samo na relativno kraći period, kad se mršavi, a da je nakon nekog vremena dobro to malo popustiti i uravnotežiti. Sretno i ne posustaj, jer stvarno funkcionira, samo moraš detaljno proučiti sve što jedeš i koji je sastav čega (npr ja sam neko vrijeme eksala one Jamnice Sensation s okusom dok nisam skužila da su pune šećera). Ja sam inače kampanjski tip što se tiče odnosa prema hrani i tijelu, u zadnjih 5 godina sam imala faze kad sam vježbala i bila super, i faze prežderavanja i nevježbanja kad sam imala po 10 kila viška sigurno. I svaki put bi vježbanjem skinula kile, onako postepeno kroz par mjeseci, nisam nikad eksperimentirala s dijetama, pa sam ostala paf kako sam pola te ekstra kilaže skinula u tri tjedna. [:zaljubljen]
2015 07 30
uff...ja to ne bih mogla...tooo much odricanja...ne bih dan preživila bez nekog voća...sokove ne pijem,slatko sam regulirala max...ali voće ne..ne..ne [:vrti]
2015 07 30
kažu kad prelaziš na to da prvo ukineš (smanjiš na min.) ugljikohidrate, pojačaš masti, pa vidiš kroz neko vrijeme ima li promjene onda možeš ukinuti mliječno, nekima smeta za mršavljenje, nekima ne..osim maslaca i domaćeg kefira, to jedeš isto s voćem, nekima smeta, nekima ne meni je najgori doručak, nema kruha, pahuljica...ima dopušteni kruh ali treba to speći [:znoji]
2015 07 30