Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Tko je Ana Ivandić?

Da to nije shema da je netko proslijedio moje podatke, spomenuta Ana uplatila a ja o tome ne znam ništa. Imam uplatu, pojma nemam o kome je riječ, datum uplate 30.07.
2015 08 03
Jesi sigurna da ima veze sa krpicama? Mozda je banka ili netko krivo proknjizio uplatu..
2015 08 03
Naravno da jesam jer jedino ovdje dajem svoje bankovne podatke, i na Njuškalu ali tamo sam tek jučer primila upit. A išla sam u provjeru jer mi se jučer javio jedan kupac s Njuškala i tek jucer uzeo podatke, a uostalom druga su imena u pitanju i cifra. Ovo je knjiženo u četvrtak 30.07.
2015 08 03
Sjetila sam se teme "trgovanja" s tuđim podacima, pa da nije ovo nešto takvo. Uostalom ako ovo čita netko tko je surađivao možda s ovom osobom neka joj javi da joj je očito uplata otišla na krivi račun jer kod mene nije kupila ništa.
2015 08 03
Za to sam cula, joooooj...nadam se da nije to u pitanju [:tuzan] .
2015 08 03
Zato sam i stavila odmah u naslov podatke da budu vidljive. Ana javi se tvoja lova te čeka! [:kesi]
2015 08 03
[:smije] [:smije] Ceka ona tvoju robu jos od cet., a ti lopuzo ne saljes! [:hihot] [:jezik]
2015 08 03
Shame on me, shame on me [:sramezljiv] [:smije]
2015 08 03
meni se jednom dogodilo da sam uplatila na stari predložak, tj. ispravila sam ime ali uplatila na krivi račun.. znači, može biti netko s kim si već surađivala pa je krivo uplatio
2015 08 03
birdie to se i meni dogodilo, imala sam dvije uplate i to su cure uplatile životno osiguranje a imale su me u predlošku pa su meni izvršile uplatu i za neku kupnju na krpicama ali meni nije trebala ići uplata, rješila sam to odmah preko banke i za dva dana novac je vraćen. Tako da je zaista možda netko s kim ste surađivali pa vas ima u predlošcima ili memoriji.
2015 08 03
Moguće je i to, ali evo od posljednjih suradnja za nijednu mi ovo ime ne zvoni... Ne znam što se tu tržilo ja u inboxu nemam od zadnjih poruka uopće te podatke. Ako je to neka uplata odavno, pa se sada sjetila uplatiti, pa valjda bi mi poslala poruku u inbox [:sokiran]
2015 08 03
Ja pijem jeger colu. Nadjemo se u gradu! [:smije]
2015 08 03
[:jezik] ok, jedna jegerka i jedan maraskino [:smije]
2015 08 03
Što mene neko nema u predlošcima [:smije]
2015 08 03