Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Računala, elektični uređaji, internet /

pomoc pomoc :)

Molim za veeeliku pomoc [:sramezljiv] [:sramezljiv] [:sramezljiv] Kak da napisem zahtjev za raskid ugovora sa vipom? [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] Zashvaljujem [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2015 08 03
dobar dan, zelim raskinuti ugovor zato sto... [:smijesi]
2015 08 03
Ali budi stroga i daj im do znanja da ćeš ako ne popuste ići na više instance...malkice im priprjeti
2015 08 03
odi u njihovu poslovnicu i ispuni obrazac, napiši zašto tražiš raskid i objasni detaljno situaciju :D
2015 08 03
nema sta bit stroga, uvijek se moze raskinut ugovor. samo sto ce morat platit neke penale ako nema jako dobar razlog za to [:smijesi]
2015 08 03
da ispuniti u poslovnici obrazac, reći razlog svog nezadovoljstva bez rukavica...ili ići možda na onu foru nema se ne može se da me ubijete, pa šta bude. Ili kako kažu cure plati penale to bi oni najviše voljeli.
2015 08 03
morat će platiti ne neke penale nego sve rate do posljednjeg mjeseca koji piše u ugovoru...
2015 08 03
i ne znam što tu imaš pisati, otiđi kod njih i reci da bi raskinula ugovor [:jezik]
2015 08 03
hvala [:poljubac]
2015 08 07
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija