Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

žicanje artikala

hellokitty, napravi kako misliš da je najpametnije, ali po mom mišljenju, ovo nije stranica namijenjena prvenstveno poklanjanju stvari za osnovne životne potrebe. tko ima za struju, kompjuter i internet, nemamo se što više raspravljati.
2015 08 06
Tko je gladan, tko nije, tko ima, tko nema, sve je to nebitno, nek vam ne bude žao ako ste nešto dobro učinile, nekad ste poklonile/dale onome kome zbilja treba, nekad onome kome curi sa svih strana, nema veze... Vi ste te koje imate dobru dušu i vama treba biti drago da ste takve. Nama je redovno svaki dan lik između 25 i 30 god šetao ulicom i zvonio sa papirom,bolesno dijete, crkva prikuplja, ovo, ono... Ne otvaram takvima kad sam sama kući, nakon ne znam kojeg puta mi je tlak skočio izašla sam i dala mu 100kn, na tri sekunde je zastao, točno se vidjelo po njemu da ima knedlu u grlu i da ga je obuzeo nedefinirani osjećaj, imala sam osjećaj da će mu izletit na uši: oprosti ja sam varalica! Ali ja sam se samo okrenula, zatvorila kapiju i ošla u kuću, zatim sam ga vidjela da je otišao iz ulice, moja kuća je prva u ulici, inače bi obišao sve kuće.. Taj put nije, al bome nikad ga više u životu nisam vidjela.. Ja nisam umrla zbog tih 100kn i imala sam dobru namjeru, za šta god mu je trebalo, nije ni on umro od lopovluka, al zato grižnja savjesti uvijek naplati svoje... :)
2015 08 06
I nema davno, dok sam imala repliku adidas tajica u ponudi, javila mi se djevojka s porukom jel bi ja njoj mogla poslati njih, ona ce samo za pt uplatit, nema novaca, a bas bi htjela imati takvo nesto i tuznog smajla rokne
2015 08 06
cujte zenske. mislim kad vec poklanjate slobodno se javite [:smije] trazim crni kombinezon 44 [:jezik]
2015 08 06
Godinama pomazem jednoj zeni i svemu i svacemu, znam da nema, ali ovo malo bi malo ne bi mi ide na zivce. Nije mi zao dati, ali ne pravi budalu od mene. Danas vise ne znas kome bi pomogao a kome ne.
2015 08 06
Evo i ja trazim dobru dusu koja bi mi platila ortopedske uloske dam u zamjenu pedikuru, manikuru, depilaciju i trajni lak [:smije]
2015 08 06
kad smo kod toga ja trebam nove cice [:smije]
2015 08 06
@Andrea mislis da ima takvih ovdje sa tolikom dzepom? [:smije]
2015 08 06
a cuj po cijenama nekih artikala ima [:smije]
2015 08 06
Stat cu u red, jel treba uzeti redni broj [:smije] [:hihot]
2015 08 06
[:smije] [:smije] [:smije]
2015 08 06
Ček ček i ja bi jedan par. Prazan mi grudnjak bilo bi dobro malo ga popuniti. [:kesi]
2015 08 06
Za prvi ruku pomaze vata i carape, stani u red [:smije]
2015 08 06
Haha to sam citala davnih dana, siroti covjek sta pronadje ispod tona zbuke [:smije]
2015 08 06
trebaju i meni nove sise, jadna sam i gladna, i dijete mi je takvo, deder pomagajte
2015 08 06