Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

žicanje artikala

e a d mi pitamo brku za pomoc? [:smije]
2015 08 06
meni je najjača ona što je curu ovdje žicala na poklon nešto (što uopće nije bilo na poklon) cura joj lijepo objasni da nije na poklon a ova joj u poruci napisala "hoću na poklon i točka!" hahaha, ja sam se otkidala od smijeha koja likuša [:smije] [:smije] [:smije]
2015 08 06
Pa da me jos na kraju i tuzi ako podje po zlu [:smije] Ima da ostanem i bez gaca [:smije]
2015 08 06
[:smije] [:smije] al bus imala imagina [:smije] ne zara cipele [:smije]
2015 08 06
Cure umjesto novih sisa za prvu ruku 2 broja veći grudnjak( 2komada i onura one vrećice riže,trpaj koliko stane)....(nisam probala no gledala na tv) [:smije]
2015 08 06
meni treba 7-8 kg, pa ne žicam.... čekam jadna a mogla bih i ja tak
2015 08 06
nef-dam ti ja dzaba i vise od toga maja s novim cicama grudnjak netreba. a imam ja jedan vodeni [:smije]
2015 08 06
daj i 10..... hoću odmah i točka [:smije]
2015 08 06
plus gratis poštarina [:smije]
2015 08 06
Andrea,nisi dobro pretražila krpe.Dam se kladiti da budeš i to našla ovdje.. [:smije]
2015 08 06
[:smije] [:smije]
2015 08 06
ma mozeeeeeeeeeeeeeeee reci mjesto i vrijeme [:smije]
2015 08 06
Ova s njuskala je i mene zvala nekoliko puta nazove i prekine ceka da ja nju nazovem uvijek ista prica spremila sam broj i vise se ne javljam. Nema za postarinu na tisak joj je komplicirano ici pa sam je pitala da li da sjednem u auto i dovezem joj pred kucna vrata zivce mi je popila. Da draga zivcira me to lazno zicanje
2015 08 06
il gdje su svi oni što kupuju nošene čarape? nek zarade na njima i dobiveni novac odmah ulože dalje na krpicama i nema potrebe za žicanjem [:smije]
2015 08 06
Tko ti odbije kruh, taj nije u potrebi, nikom pare više ne dajem... A vidim, recimo, kad po Splitu šetam, i prođem kraj onih romkinja što dotegljače djecu, ko da se ljute kad im se ništa ne daje... Onda sam imala razgovor sa majkom i kaže ona meni dok se lijepo živjelo u Bosni da su znali obilazit njihovo selo i kad im se ponudi posao, tipa iscjepat drva, okopat krompire i sl. kažu, da nam se radi, ne bi prosili, sve su ih istjerali..
2015 08 07