Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

žicanje artikala

noema [:hihot] ali bitno da sam onda ja bešćutna jer jednostavno ne razdijelim sve stvari s profila
2015 08 06
Noema svaka ti dala [:kesi]
2015 08 06
I mene je jedna žicala cipele za svatove i robicu ovakvu, onakvu i neku modernu ogrlicu da joj pošaljem...svašta...zvala me jos poslije valjda 10 puta...svakakvog svijeta ima, omg.
2015 08 06
..istina i mene to ljuti....ali mislim da onaj tko zaista nema nece traziti...imam susjede takve imaju dvije cure, on skuplja boce i vidi se da su jadni ali ona nikad nije kukala..kad sam joj dala neke stvari za nju i ako pase curama nije znala kako da mi zahvali.... [:tuzan] [:smijesi]
2015 08 06
Ja sam jednoj tu na krpicama (bila je tema) komentirala kako izradjuje super nakit. Poslala mi je poruku da to njezina sestra izradjuje, a da ga ona prodaje jer je samohrana mama dvoje djece i da radi samo sezonski da moze platiti racune. Da joj je luskuz kozmetika, higij potrepstine, a i hrana, i da to sto trazi od kozmetike moze biti i koristeno. E sad, zao mi zene, poslat cu joj nesto svoje, jer nemam ni ja. E sad mi recite jesam li previse naivna?
2015 08 06
Tko nema uglavnom o tom ne govori.
2015 08 06
E baš to, tko nema uglavnom šuti, zato je i najgore prepoznat kome ustvari treba za stvarno..
2015 08 06
Večinom oni koji nemaju ti ne biraju "moderno". Ok daleko od toga da nitko nebi nosio stare krpe i ako već nekome želiš pomoći trebaš mu dati ono što je u dobro stanju a ne ono što je za pod brisati. Realno gledajući imam jednu obitelj za koju skupljam odjeću, obuću i kućne potrepštine i to im kada nakupim malo više odnesem. Da se razumijemo žena nikad nije gledala jel to moderno već da je čisto i uredno. Uvijek širokih ruku prihvati što god donesem njenim curicama. Da se razumijemo takvima koji ni ne znaju šta je internet tj ne mogu si ga priuštiti takvima treba pomoći a dok ona žica cipele za svatove, nakit i "modernu" odječu ta i ima jer nađe naivce koje dobro iscjedi a vjerojatno i večinu i proda da i zaradi. Treba pomoći jer to je ljudski ali sve ima svoje granice.
2015 08 06
Vjerujem da osoba koja stvarno nema novaca,to ne radi
2015 08 06
o da, daj mi molim te pokloni jaknu, hladno mi je zimi i ako možeš kupi igračke za dijete, ali pravu barbie, alergična je na one kineske šta smrde, i ako možeš kupiti joj neki lijepi nakit i ako imaš lakova za nokte , molim te daj mi, daj zamislite vi to, prije cca 2 mj se to desilo, ostala sam u šoku!!!! [:frustriran] [:frustriran] [:boji] [:boji] [:boji] [:boji]
2015 08 06
U početku na krpicama sam znala pokloniti kad mi.se netko javi jer sam smatrala ma ajd nek joj bude ja ionako ne nosim. Ali dogodilo se jednom da sam jednoj korisnic nakon moljakanja u inbox i kuknjave da nema poslala odjeću i još sam stavila pokoju sitnicu. Moje razočarenje je bilo kad sam na drugom profilu vidjela ta svoja 4 artikla u prodaji i to po još većoj cijeni od moje. To mi je bila škola i od onda nema više poklanjanja na krpicama kad mi se jave u inbox. Uvijek pri kupnji poklonim neku sitnicu ali nema više šanse da padam na takve fore. Radije poklonim onome koga uživo vidim da mu je pomoć stvarno potrebna.
2015 08 06
hahaha. ja sam jednoj curi poslala štikle besplatno jer ih stvarno nisam nosila a njoj su se baš "jakooooo" svidjele. NI hvala nisam dobila. [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2015 08 06
Na Krpicama me nikad nisu tako žicali, ni mene ni sestru. Sestru jedino jednom preko Njuškala za tenisice. Mnogo godina prije Krpica, moja je mama nosila odjeću koju smo ja i sestra prerasle, jednoj ženi s posla. Bile su dobre, družile se i privatno, ona je imala troje djece i financijska im situacija nije sjajna bila. Ta ista se često pravila da ne prepoznaje ni mene ni sestru, hvala još dan danas ne zna reći.
2015 08 06
Nakon par prepiski ja dobijem ovo citiram "ne trebaš se draga opterečivati sa mnom,i rabljeno dobro dođe,ali nije nikakva obaveza možeš i drugom pokloniti". Sad stvarno mi vise nije jasno, zeno draga jel ti treba ili ti ne treba pomoc [:sokiran]
2015 08 06
takvi su uvijek nezahvalni..
2015 08 06