Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega kose /

valovita kosa pomoc

cure sa valovitom kosom, šta koristite za njegu? tražim neki dobar curl activator. treba mi nesto da mi kosu malo dovede u red , bez feniranja, figara i slično jer sam na plaži svaki dan pa mi to nema smisla. tony &guy je imao prije beach curl kremu koja je bila odlična ali je više nema. uzela sam john frieda frizz ease šampon i sprej ali mi nema nikakvog učinka.
2015 08 09
Ja ti imam kovrčavu kosu i koristim revlonov professional Proyou (curl enhancer) i Bumble and bumble sephora Zadovoljna, prvim pogotovo.
2015 08 09
meni je jako, jako suha valovita kosa sa vrlo jako suhim tjemenom i ne koristim nikakve kem preparate, ali mi čisto kokosovo ulje jako paše, iako kad malo pretjeram [:hihot] pramenovi su teški, ali postanu definirane kovrče,i prefino miriše [:zaljubljen] inače za light version, super ti je čisto makadamija ulje!
2015 08 09
sunsilk je imao ok stvari za to... sada koristim tu i tamo got2be beach girl, ili jednostavno pošpricam običnu vodu po njoj sa nekim raspršivačem na špric, izgnječim ju prstima, osuši se na zraku, malo počešljam i sve 5 [:smije] po ljeti uopće nemam problema s njom, skoro pa sama se namjesti [:sramezljiv] [:hihot]
2015 08 09
ja iman skroz kovrčavu kosu i super mi je naš proizvod LA CROA-sa arganom i macadamia uljem to je ko krema koja naglašava prirodan izgled kovrčave i valovite kose,a kako je takva kosa najčešće i suha zato ovaj proizvod ima dodatna ulja,odlično miriše,od 100ml je i može se kupit u mulleru.Nanese se mala količina na čitavu kosu i pusti da se suši prirodnim putem Zbilja odličan proizvod
2015 08 09
e da kalita je u pravu sansilk onaj zeleni je bija EKSTRA povukli su ga iz prodaje ima neko vrime ja ga svuda tražila al bezuspješno-on je baš ostavija kosu definiranu,mekanu,glatku al nebi zamastija ni najmanje odlična stvar šteta šta ga više nema
2015 08 09
je, taj sunsilk je isto bia super, nazalost sve sto mi je pasalo su ukinili. nina37 di uzimas te proizvode
2015 08 09
marija nisam dosad cula za tu marku, ali sad gledam i ne cini se loše, definitivno cu probat samo da se nekako docepam mullera. hvala za preporuku
2015 08 09
ja imam afro kovrčavu kosu...suhu ko slamu...i jedini spas mi je kokosovo ulje...stavljam ga skroz malo na mokru kosu... i par pranja mi uopće nije potreban regenerator [:smijesi]
2015 08 09
Ugl amazon i ebay, revlon pro you texture scrunch godinama koristim, emulzija, dugo traje, 350ml je pa se isplati. Jednom sam ga uzela tu kod nas u frizerskom salonu. Super miriši i bumble and bumble, ima više vrsta za različite vrste kovrča, njega sam uzela u poljskoj al ubuduće isto amazon, ebay. Ovo od marije zvuči jednako dobro iako nisam probala. Prezadovoljna sam ovim pa valjda zato dalje ni ne tražim. [:jezik]
2015 08 09
jel imas neki link sa ebaya
2015 08 09
hvala ti
2015 08 09
no frx [:smijesi]
2015 08 09
Hej, nazovite 3907246 frizerski salon Martina, ja kod njih kupujem Hi Density (mozda nisam dobro napisala), uglavnom meni je to do sad najbolja stvar za lokne a jemoze se nigdje kupit, to je marka Kemon, mislim da su oni dosta poznati
2015 08 18
di je to , u zg?
2015 08 23
1 2