Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Filmovi, knjige, glazba /

Pretty Little Liars finale-Spoiler alert!

Ma zapetljali su se i napravili kraj nabrzaka, čitala sam na fejsu da je dosta fanova polovilo neke nelogičnosti u vezi vremenskih događaja, ono skroz glupe greške... [:vrti]
2015 08 12
u kojoj se sezoni ta Cece pojavljuje? ja se nje uopće ni ne sjećam. sad me nešto kopka da idem skidat sve sezone i gledat ispočetka [:hihot]
2015 08 12
nakon svega ovog sranja sta sam danas gledala, nemam riječi na zadnju minutu serije...5 godina kasnije??? sta???? bitch please -.- nabrijana sam ko svu mulice [:smije] [:smije]
2015 08 12
...ja sam znala da je cece i da ce bit sranja sa sarom...Anaanaana i mene zanima to za operaciju, bas su spetljali ssve u zadnji sekund...kao da je turska sapunica... [:vrti]
2015 08 13
ja sam malo gledala po netu i vidjela sam dosta nelogičnosti što su napisali fanovi, kao npr. navodi se da je Tobyju mama umrla kad je bio mali a jednom su pokazali njega i Ali u sobi kao tinejdžere kojima njegova mama uđe u sobu...a kao umrla kad je bio mali [:pospan] i dosta takvih sitnica bilo kako bilo, MOJE je misljenje da A nije samo jedna osoba jer koliko je tu sranja bilo nemoguće da samo jedna osoba vodi cijelu igru [:sokiran] iskreno, drago mi je da na kraju A nije nitko od ''dobrih'' likova jer mi je ionako bio preveliki šok kad se otkrilo sve ono oko Ezre [:ljut] [:tuzan] pa bi mi samo falilo da se opet razdočaram e da i jedno pitanjce, pošto nisam gledala zadnje sezone....tko je Sara a tko Bethany?
2015 08 13
Što se otkrilo oko Ezre? [:sokiran]
2015 08 13
Pa to da je planski došao u njihov grad, da ih je sve pratio, snimao itd....čak se jedno vrijeme sumnjalo da je on A....ugl. jednom su mu cure upale u neku prostoriju di su našle milion zapisa o njima samima i njihovim obiteljima sve u detalje #creepy [:boji] A to je sve radio koliko se sjecam (nek me netko ispravi ako griješim) jer se davnih dana spetljao sa Ali, pa kad je čuo da je umrla došao u grad to istraživat i napisat knjigu o tome
2015 08 13
aaa tnx [:zaljubljen]
2015 08 15
niije charles trans nego je kenneth taata od ali htio da je ona musko pa ju je tako i oblacio a njezina mama joj je potano kupovala haljinice iste kao i aline... a kad je charles usla u pubertet je njezina mama nagovorila ljude da ju pusti u skolu i onda su lazirali charlesov sprovod kako bi se cece tj charles mogla biti svoja... tada se vratila kao charlotte i nikom nisu htjeli reci ko je to sve dok jason nije s njom prohodao pa su se cece i njezina mama povadale.. bla bla bla i nastaviti ce se ali tek u 1mj sljedece goodine, kako to vec ide sa pll, osim ako nebude neki inbetween haloween... ii jkos jedna stvar da bi se calebow odlazak u ravenswood objasnio pogledaje epizzode serije ravenswood :DD odlicna je.. mogu do sutra pisati haha sto vam jos treba pojasniti hehe bas sam liar geek [:hihot]
2015 08 18
iiii oni su pokopali bethany umjesto ali zato sto su iste a i kako se nebi saznalo da je cece "ubila" ali i nakon toga da su je pokopale ona i njena mama
2015 08 18
1 2