Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega kose /

opet kosa,pomoc !

Isla sam u ljekarnu i rekla joj da mi da Vichy Dercos Neogenic i ricinusovo ulje. Pita me zenska za sto sampon ja kazem za rast kose,volumen i uvali mi Vichy Dercos Technique protiv ispadanja kose. I rekla je da od ricinusovog uopce ne raste kosa da to pise al da nije istinna,kazem joj nema veze svejedno mi dajte ulje. I uvali mi neke kapsule Nutricap Keratine Vitalite kao za rast kose. Nisam tile nista govorit ,posto radi u ljekarnoj valjda zna pa ono. Dali je koristio neko ta 2 proizvoda?
2015 08 12
Kako ti je mogla prodati stvari koje ne želiš?? [:sokiran]
2015 08 12
Možda žena stvarno zna, al opet... [:sokiran] Daj šta te tražim ženo [:smije]
2015 08 12
Nemam pojma,mozda mi je uvalila jer je stvarno bolje il je uvalila jer je skuplje. Hmm.
2015 08 12
Ricinusovo ulje dođe cca 12,00kn,akoliko su te kapsule kaj ti je uvalila.Ja bih bila čekala da iskuca račun,okrenula se i prošla,pa se nek pati i stornira. [:smije] Nisi trebala popustit.. [:frustriran]
2015 08 12
Kapsule dodu 75 kn. Hmm. Ako ne djeluju,onda je bas zenska muljator. Valjda ce bit dobre.
2015 08 12
bolje da si vratila odmah to,ili da nisi uopće prihvatila. toliko je ljudi reklo da im pomaže,pa je valjda i tako,nebi sigurno ti lagali [:smijesi]
2015 08 12
ma da znam,bas sam blesava,ali vidit cu bas dali djeluje. [:zaljubljen]
2015 08 12
Ricinus pomaže, provjereno. Kosa ne raste brže (barem meni), ali dobivam na gustoći. Mooore baby dlaka. [:kesi]
2015 08 13