Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Prehrana, recepti, ekologija /

Za KOLAČE i TORTE!

Kuharice i domaćice drage! Zanima me kakve vrećice za ukrašavanje i punjenje kolača su vam najbolje? Ako imate neku konkretnu kojom ste zadovoljni, molim vas da mi kažete gdje je nabaviti i po kojoj cijeni jer si ne želim više upropaštavati veselje pečenja kolača kad dođe do tog dijela! [:place] [:smije]
2015 08 15
ja sam kupila u lidlu, stvarno sam prezadovojna .platila sam oko 50. kn , mislim da nisam više to sam si kupila ,prošle godine .bude toga ,pred uskrs i božic . također tepsije ,zdjele sve kupujem u lidlu. [:zaljubljen]
2015 08 15
Ima u lidlu ja sam neki dan kupila 39kn [:zaljubljen] i dobre su jako! [:smijesi]
2015 08 15
barbie znaci sad su i jeftinije , da li su tvoji plasitcni ili od neđrđajuceg metala ,ja imam te željezne ili kako kod . sigurno razumiješ o cemu pišem. [:kesi] [:kesi]
2015 08 15
Barbie, u kojem Lidlu ih trenutno ima? :D
2015 08 15
Ima od Tupperwarea (inače sam prezentatorica pa se možete javiti u inbox) pumpica za ukrašavanje, odlična je jer se ako ostane kreme može lijepo zatvoriti i spremiti u hladnjak :) ja je obožavam.. :) ima 5 nastavaka..
2015 08 15
Od tog metala [:smijesi] razumijem i ja imam takve, iskreno nisam za plastične ovi su mi bolji [:smijesi] Ma ima ih svugdje, pitaj prodavačicu.. meni je hitno trebalo i pitala sam ju žena je znala što trebam, i sestrična mi je kupovala iste takve ima u svakom gradu [:smijesi] provjeri u najbližem lidlu KikeEe [:smijesi]
2015 08 15
Evo i slikice :) [slika:5ee1a4b7-24fa-4c7b-a264-f01a48a8ffb2]
2015 08 15
na e bay-u jako su jeftine...ja sam naručila silikonske!
2015 08 15
Hvala curke :D Tinas, koja mu je cijena? Ne trebam sad nešto profesionalno nego onako za par puta godišnje [:smije]
2015 08 15
Vidim da je na njuškalu oko 100 kn znači da je novo i više.
2015 08 15
Ma tupperware je preskup,imala sam tu špricu i ne vrijedi te novce.Za on e koji peku kolače par puta godišnje,u offertisimi ima tih šprica za 10kn [:smije]
2015 08 15
KikeEe poslala sam poruku. Što se tice Tupperwarea stvari se kupuju da traju, i uvijek je nekome to dobra investicija nekome nije, zavisi koliko je koristite i kako. Moje stvari traju stvarno godinama, preko deset sam u braku i sve što sam si kupila traje još uvijek, i ja sam jako zadovoljna. Pumica košta 135kn u redovnom katalogu, ali se zna naci i na akcijama (koje se mijenjaju svaka 4 tjedna), kao i sve ostalo. :) Sve akcije i kataloge možete slobodno pogledati na mom face profilu. :)
2015 08 15
A u Offertisimi ne bih nikada kupila nešto što je vezano za hranu, tanjure, vrečice za kreme, šalice, plastiku i sl. Ni ne znam kad sam zadnji put ušla u Offertisimu.
2015 08 15
Ja ne izbjegavam Offertisimu, volim otići tamo kupiti sitnice, neke šalice ako ih ponestane, ali su me kalupi za muffine jako razočarali (oni papirnati) , pekla sam ih kao i uvijek, a zagorili su, tako da taj papir očito nije bio dovoljno dobar [:sramezljiv]
2015 08 15
1 2