Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Najpopularniji

Zanima me kako proizvodi dospijevaju na stranicu "najpopularnijih"? Broj pregleda, lajkova, ili nešto treće? I sama imam nekoliko artikala sam mnoštvom pregleda i lajkova, no ne primijetih ih nikad među najfensi krpicama. [:sramezljiv]
2015 08 21
u 10 dana moraš imati više od 300pogleda ako se ne varam :D
2015 08 21
Neki dospiju na naslovnicu iz drugih tema, npr. Biseri pa se ne sekiraj.
2015 08 21
moj zara krpic je bila na naslovnoj [:zaljubljen]
2015 08 21
To je i mene zanimalo jedno vrijeme a onda sam totalno odustala da vjerojatno nece moje nikad biti heheh :))) [:smije] [:smije]
2015 08 21
Moraš imati kombinaciju velikog broja pogleda i velikog broja lajkova. ne znam točno koji broj čega mora biti. I oglas ne smije biti stariji od 30 dana. Da skupiš ne znam koliko tisuća lajkova + pogleda u kombinaciji, stariji oglasi više ne mogu dopsjeti na naslovnicu. I naslovnica svaki put ima drukčiju verziju kad je refreshaš. [:hihot] možda si čak bila na naslovnici a da si previdjela.
2015 08 21
kombinacija cca 3 lajka + cca 300 pogleda...i ostalo što je Uljeshura navela
2015 08 21
To ti je bitno za prodaju otprilike kao i lanjski snijeg. Ima gomila "najpopularnijih" koji stoje i stoje... [:pospan], a znam i gomilu primjera koje je navela harpo31.
2015 08 21