Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Cure sa FER-a

Book krpicarke, upisala sam ove godine FER i kao cura tamo cu biti u manjini pa me malo sad vec hvata panika :D ima li tu koja cura koja studirala/studirala je/zavrsila FER pa da me malo ohrabri ili obeshrabri.. Mislim da mi je najveci problem sto sam isla u gimnaziju pa nisam imala one strucne predmete kao tehnicari - osnove elektrotehnike i sl.- pa mislim da bi tu mogla malo zapeti Svi savjeti bi mi dobro dosli [:zaljubljen] hvalaa [:kesi]
2015 08 25
Ma to ti je još bolje kad nema puno kokoši [:smije] Ja sam studirala na FSB-u gdje ima još manje cura pa mi je baš dobro bilo. Zapravo na FER-u ima dosta cura, ne moraš se bojati [:smijesi]
2015 08 25
Nisam na FER-u, ali sam skoro isto samo drugi grad :), iznenadila sam se koliko je cura bilo na mojoj godini (iako smo bile u manjini) bilo nas je dosta, ali na kraju se skompaš i s dečkima, i sad mi je predobro :)). Isto sam isla u gimnaziju, i znaš što me je zezalo? Oni predmeti koje sam trebala svladati u gimnaziji (fizika i matematika), oet, elektroniku, programiranje, to sam super riješila.. jer učiš od početka.
2015 08 25
Ahaaa a super curee :) nadam se onda da e sve bit dobro i da cu se brzo uklopit i naci dobro ekipu :)
2015 08 25
Na mom faksu smo 4 cure i super je hahah a tehnicki predmeti su skroz zanimljivi i po mrni se puno lakse nauce kad jednom skuzis
2015 08 25
ja sam na feru i super je :) recimo da je cura nekih 20%, što je za takav faks iznenađujuće puno :D isto tako cure su baš drage (valjda smo si slične pa se super slazemo) a i dečki će ti uvijek pomoć u ćem god treba [:hihot] . dio ljudi su gimnazijalci, dio su tehničari, ti njima pomogneš s matišom, oni tebi s digitalnom i oe i sve super :) jedino koji god predmet bio primi se učenja od početka jer onaj sistem iz srednje u kojem pred ispit možeš naučit sve na feru jednostavno ne funkcionira.. sretno [:zaljubljen]
2015 08 25
Hvala puno!jako sam zagrijana za faks i stvarno vjerujem da bi mogla uspjeti i dobro proci samo trebam cuti tako par sitnica sastrane koje mi mogu pomoci :) javim vam se nakon prvog semestra ahah [:hihot] [:smije]
2015 08 25
Jao kod mene na smjeru smo samo 2 curke :D
2015 08 25
oo super bas ste me ohrabrile saad [:kesi] [:kesi] [:kesi] jedva cekam faks [:hihot] [:smije]
2015 08 26