Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega kose /

svaki put ista prica kod frizera!!

jedva uhvatim vremena otici frizeru i svaki put ista prica.. imam tanku kosu koja mi se malo pokvarila poslje poroda naravno to ce proc al ostaje moja kosa onakva kakva je prirodno ja ju prihvacam takvu kakva je. inace kad radim doma sama sebi fen frizuru napravim odlicno stoj ,lijepo sa volumenom ali nekad se zelim pocastiti kod frizera. u koji god da dodjem frizerski salon svaka se frizerka iscuđava mojoj tankoj kosi ko da sam ja jedina na svijetu koja ima tanku kosu!?! i svaki put ista prica joooj kakooo vam je Tankaaa kosaaa, joooj jel pijete sta za kosu, sta jedete, jel idete dermatologu i sto takvih gluposti nepotrebnih jer je moja kosa takva od rođenja i uvjek ce biti takva ne razumijem u cem je stvar! i svaki put ko da se moram ispricavati zato sto sam se rodila takva i moram objasnjavat! cemu to! i da na kraju bude stavr gora naravno nezna me isfenirat naelektizira mi kosu kosa mi se sljepi uz glavu i gore nizgleda nego kad sam usla u salon i za sve ispada da je kriva moja kosa i na kraju ja to sve fino masno platim! svaka cijena je previsoka ako nekom napravite stetu na glavi. i jos kada kazem da mi se ne sviđa kako me osisala ili izfenirala onda dobijem onu zbunjenu facu u ogledalu a vidi i sama da nije dobro napravila koda je nemoguce da ona nezna jer ona sve zna!! po mom misljenu svaka prava frizerka mora znat sa svim vrstama kose i od takne napravit bujnu i od guste rijeđu.. stavrno neznam u cemu je problem i kako da se vise postavim kad dodjem na frizuru? ima li netko ovakvih iskustava i dali neko zna neku dobru frizerku koja slusa i radi i ne sisa sve musterije isto i ne fenira sve isto!? [:smijesi]
2015 09 06
Mijenjaj frizerku! To je sve sto cu ti napisati :)
2015 09 06
Moja sestrična ima jako tanku kosu i zadnja frizerka joj skurila kosu pri izradi pramenova i onda joj je rekla da je kriva nje tanka kosa!!!! [:hihot] Ma joj,koja glupa frizerka! Cure koje poznam sa tankom kosom većinom imaju kratke frizure sada i mogu ti reći da im prekrasno stoje, izgledaju fakat bujnije..jako lijepo! [:zaljubljen]
2015 09 06
i ja sam se tako patila jer je i moja tanka...dok jednom nisam skinula sliku s interneta i odnijela u frizerski te davala upute za vrijeme šišanja kako me treba ošišati...od tada ni ne čekam da me išta pitaju,sama im govorim gdje će i što odrezati jer su nesposobni...kao da se ne mogu informirati na internetu i pratiti trendove i vježbati frizure i za ljude koji imaju rijetku kosu,slabu,sklonu pucanju i koja se često masti...
2015 09 06
Slažem se s oba posta gore; promijeni frizerku (hitno!) i ošišaj se na kratko. Moja šogi ima isti problem, također i kuma, i obje su kratko ošišane. Bit će ti puno lakše, vjeruj mi [:zaljubljen]
2015 09 06
Ako želiš dugu kosu,teško da ćeš uspjeti održavati jer ona valjda prirodno počne pucati kada prijeđe dužinu od ramena jer je vuče korijen,a slaba je pa puca,nabolje odrezati u paž...kraće iza jer daje volumen i naprijed dugo (napraviti veliku razliku kako bi ispao dojam da je duga s prednje strane)...ne puno sušiti fenom niti pegalati ako je prirodno malo valovita jer je to još više istanji te uzimati svakako pivski kvasac i neko od ulja za nanošenje na kosu kao kokosovo za konstantno obnavljanje...to je jedino što možeš sama...genetika nas sve ne usreći...
2015 09 06
To meni nije jasno, ako nisi nikako zadovoljan uslugom pa nemoras platiti niti nemoj..ovo je stvarno bezobrazluk [:frustriran]
2015 09 06
Ne mora biti kratko ošišana...treba samo sama pronaći na stranicama koja frizura bi se od njezine kose lako oblikovala svakodnevno...
2015 09 06
moj savjet je isto poigrati se bojom jer ombre ili neki dijelovi u boji mogu pomoći i djelovati na volumen...nemoj očajavati...
2015 09 06
AnahitS , to ja savki put dozivljavama ili da me pegla il fenira moja je kosa kriva ako ne ispadne dobro! i da stvar bude bolja ja svaki put promijenim frizerku onda mozete mislit koliko sam frizera promjenila [:hihot] i sta je najgore ni jedna me nezna izfenirat pa sta je to toliko tesko ja sam doma gotova za 15 min. i mogu poslat sliku ako nekog zanima, nosim frizuru onako do ramena kosa mi je prirodno valovita do frcakva ali ju feniram na ravno i bude uredu frizurica. a da ne kazem kad se šisam da me uvjek osakati uopce ne slusaju sta im stranke govore nego pricaju o glupostima i u isto vrijeme rade! i onda to ispadne kaos
2015 09 07
mislim da s obzirom da za pola sata zarade 50 - 100 kn mislim da bi se trebale puno vise potruditi!! kad dodjes u frizerski sadlon onda za svoje novce zelis i uslugu nisam dosla tamo da me se vrijedja i ispituje ko da sam na policiji nego da mi opere i izfenira kosu i eventualno i spegla ili osisa bez puno halabuke
2015 09 07
i hvala curke na pomoci i savjetima! dobar savjet zlata vrijedi! [:zaljubljen]
2015 09 07
meni samo treba jedna normalna frizerka koja ce si dat malo truda koja me nece ispitivati za deveto koljeno,di zivim, koja mi je krvna grupa i takve gluposti. ako neka zna neku nomalnu neka mi slobodno javi
2015 09 07