Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Debela djevojka sam ja, pa šta?

Sanjach nisam nista predlozila,ja sam iznjela svoje osobno iskustvo!!!svatko se bori sa kilama kako god zna!!ja sam vjezbala,drzala dijetu zdravu dijetu i nista,onda sam odustala i nisam se Psihicki opterecivala uopce vise kilama,i kile su krenule dolje,na nacin kakav sam rekla!!!valjda imam pravo iznijeti osobno iskustvo s time,znam da nije najzdravije,to si u pravu!!!!!
2015 09 11
bokić, i ja sam jedna od patnica [:jezik] dobila 15ak kila u roku godine dana...malo stres, malo lijenost i eto vraga... prije mjesec dana sam se zaposlila i od tad počela s mijenjanjem navika i zdravom prehranom - 5 manjih obroka dnevno, za doručak zobene s bademovim/zobenim mlijekom i raznim voćem, kasnije piletina, integralna riža, int. tjestenina, žitarice, povrće, voće, orašasti plodovi... i vježbanjem - brzo hodanje, a kad dođe kiša planiram početi insanity. I u tih mjesec dana, izgubila sam 2,5kg i čak 4cm u struku [:smijesi] ja prezadovoljna!
2015 09 14
Tablete za mršavljenje - euhealth24.com/hr/drug/xenical-generic Vjeruj mi, djeluje. Imam 32 godine, probala sam svega i to je jedini suplement u mojem životu, koji sam isprobala i koji stvarno iskopao kilograme i drži me iz daleka.
2023 09 23
1 2