Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Trebaaaam....

Frendicu! [:smije] Znam da ću zvučat jadno, al tak se i osjećam [:hihot] Uglavnom, nova sam u kvartu (Gornji Stenjevec) i nemam apsolutno nikoga od prijatelja ovdje, a voljela bi nekoga upoznat da imam s kime popit kavu [:kesi] Ako je neka od vas iz istog kvarta ili blizu i zeli isto s nekim popit kavu, ovdje sam! [:smijesi] P.S. Normalna sam, ozbiljno! [:smije]
2015 09 08
Kazes normalna, ajd dobro [:smijesi] Nemoj da ti koja predlozi psihotest prije kave [:smijesi] Salim se [:zaljubljen]
2015 09 08
ma moze i psihotest prije kave! necu se buniti, bas je uzas biti sam u novome! [:place]
2015 09 08
primjetila sam da ima svakakvih [:sokiran] i gajnice su tu blizu! :) glupo mi je ista pisat o meni kad mi se nitko nije javio [:smije]
2015 09 08
al ok, ajde.. inace imam 23 godine, studiram, volim piti kavice, druziti se, vjezbati, slusam sve od domaceg do stranog, volim zivotinje i hmmmm... to bi bilo to! :)
2015 09 08
ma imaš pravo, napisala sam par stvarčica jer ne znam više što bih drugo mogla napisati, za sad :)
2015 09 08
ja sam za! al problem je što trenutno ne radim i nemam love da ti platim fotografiranje, tako da ništa od toga, nažalost [:tuzan]
2015 09 08
Predivne slike! Koji fotić imaš? [:sramezljiv]
2015 09 08
Ne bih nikad pomislila da je stariji model, odlične fotke daje. Koji program koristiš za obradu?
2015 09 08