Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Još jedno loše iskustvo....

Jako jako snalaživlja žena, dobro da imam slike spremljene koje sam ti poslala na viber jer mi se tu teško učitavaju .. Buce su cijele i nigdje oštečene i kako bi ja to uopče oštečenje mogla prekriti, tko je tu lud.. Takve čizme nikad nebi prodavala a ti bi ih sigurno onda kupilaa , a slikala sam ti ih kako si tražila i sam si rekla da su kao nove. Sram te bilo, čizme su totalno neoštečenie bile, stvarno jadno od tebe., ako ti nisu stajale mogla si mi ih Vratit i uzet neš u zamijenu . Meni su bile jako drage, nosila sam i par puta , neka bude tebi na dušu, ako je uopče imaš. Lp
2015 09 08
Da. Mala salje i upite okolo umjesto nje. Svima istu pricu prica.
2015 09 08
OK,nadam se da će bit dobre,ako ne,prodam dalje.Od mene možete očekivati uplatu u toku dana,ali prije slanja podataka,molilm Vas pošaljite bar još koju sliku di se bolje vide. roxelana , prije 4 dana, 10:26 Evo malo kasnije , da obavim neke stvari i ovu još jednu smije smije Brzo budem;) jackrussel , prije 4 dana, 10:28 OK,čujemo se još... smijesi jackrussel , prije 4 dana, 12:12 Meni izgledaju odlično.Pošaljite podatke za uplatu i koliko još za slanje treba uplatit,kako ih šaljete? jackrussel , prije 4 sata Jel Vas to stvarno zabavlja? Jasno Vam je o čemu pričam,ali meni nije jasno kako se usuđujete? Čizme koje su namjenjene za hodanje po kiši i lokvama pa da imaju na peti procijep od 6.00 centimetara? Lijepo sam Vas pitala imaju li oštećenja. I,da,vidjela sam Vaše negativne,ali svako piše svašta po povratnima.Odlučila sam Vam ipak vjerovat i...pogriješila. Ja želim natrag svojih 165 kuna,pa ih Vi nosite.
2015 09 08
roxelana , prije 4 sata Pa kakav racijep, pa nisam ništa vidijela kako sam ih nosila pršte godine vama poslikala i to je to.. Ne kužim roxelana , prije 4 sata Vi mene napadate koda sam ja namijerno nešto učinila a nemam pojma, slikala sam čizme i nosam ništa primijetila.. jackrussel , prije 4 sata Šaljem na viber.. jackrussel , prije 3 sata Žao mi je što u 3 moram bit kod zubara,ali čim se vratim,poslikat ću i stavit na forum. roxelana , prije 3 sata Naglasila bi svakako, možemo su stavit negativne, kaj da sad tu pišem kad su čizme kod tebe i mogla si svašta s njima napraviti Lp roxelana , prije 3 sata Jednostavno kaj mi ova cura sad maloprije rekla ,da se ne zamaram s krpicama i ljudima jel tko bi svima udovoljio. roxelana , prije 2 sata Ovo je stvarno bzb od tebe , da ja nebi primijetila to na čizmama a slikala sam ti ih i sve svi vidijela da su bile u potpunosti cijele i dobro da imam slike još , to izgleda koda si namijerno potrgala i zarezala.. Ako ti nisu sijele, nisi to trebala radit.. U takvom stanju ih nebi niti prodavala
2015 09 08
Kad smo kod duse, posto tvoja roxi? 150+15kn?
2015 09 08
To nisu buce!!!!
2015 09 08
jackrussel , prije 1 sat Ne mogu i neću se oslonit na 0,0000001% vjerovatnosti da niste primjetili da čizme imaju procijep od ni manje ni više 6 centimetara.To je zapravo nemoguće. Možete sad poricat i preuzet ulogu žrtve,ali kojom logikom bi ja za čizme dala preko 150 kuna,a onda ih lijepo pokidala,a novce neću dobit nazad???? Ako neko možda i je,ja sigurno nisam rođena jučer. Predigla sam ih u 2 sata i 3 minute,trčala sam doma po nož ili štaveć,a onda sam Vam se javila da su oštećene.... ....čime me smatrate? jackrussel , prije 1 sat Ako sam "bezobrazna","namjerno potrgala i zarezala",zašto nisi faca pa mi prva staviš i negativnu?Najprije me pokušavaš ušutkat...-to neće ić....ne bojim se ničega kad znam da sam u pravu... roxelana , prije 1 sat Gle ja takve čizme nebi prodavala i sramotila se kao prvo, čizme su meni bile drage imam i slike koja sam slikala prije slanja tako da se sve vidi. Možemo završit s tom pričom , i stviti negativne ako želiš jer sam se ja šokirala jackrussel , prije 1 sat Negativne se ne bojim,i naravno da ću završit priču.... Samo još jedno za kraj....ako nisi primjetila da je čizma puknula jer nisi vidjela ili nisi dobro gledala...s druge strane kategorički tvrdiš da oštećenja sigurno nije bilo prije i da sam ih "sigurno ja potrgala".... ..meni je jasno samo to da sam bila naivna kad sam ti vjerovala pored svega..... roxelana , prije 1 sat Gle nisam tu od jučer i nebi prodavala potrgane buce ženo, pa to se vidi i čorav bi napipao
2015 09 08
I to je kalcificirana vodurina i blato skoreno tko zna kada [:smije]
2015 09 08
cipe,to bih oprala i šutila jer je rekla da ih treba prebrisat(nakon namakanja),ali ovo je stvarno.....u šoku sam stvarno...i neka se dotična ne nada da ću se s njom tu svađat-na to me nećeš navuć,a i mislim da smo si sve rekle....
2015 09 08
Nema se sta reci. Nije to bilo ni slucajno ni nepromisljeno. Ni prvi puta. A ocito ni zadnji.
2015 09 08
đabe sve to kad negativna stoji. a admin ima fantasticnu politiku. ako je do suradnje doslo, on/ona se ne mijesa. nije ni cudo da imamo toliko seronja na stranici
2015 09 08
eto,umjesto da se veselim kako treba djetetu koje kreće u školu,ja se ovim ljudskim glupostima moram bavit....ma nije mi toliko ni radi novaca(a i oni su bitni),ali stvarno ne kužim....
2015 09 08
em strgane,em blatne sramota(btw roxelana znam ti odlične šustere u klc koji ti to pokrpaju za malo novaca). Baš bi netko išao trgati gumenjače [:pospan.
2015 09 08
Ovo je neki novi model "buca" [:jezik] katastrofa [:ljut]
2015 09 08
Na mobite,inače taj s viberom je mužev(skužit će da meni sličica na viberu ne bi nikad bila cijev od inoxa) mi je stigla poruka: "Mene ne zabrinjava jedna negativna, brzo ću ja pokupit pozitivne. Dobro razmisli." ....hoće reći,nemaš puno povratnih,briši ju jer na mojih gomilu meni ne škodi,a tebi se jako vidi.... ....nemam šta razmislit niti se predomislit.... ....jel to prijetnja da ju brišem?.....
2015 09 08