Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Još jedno loše iskustvo....

Ma zlostavljaj je da vrati perje... [:frustriran]
2015 09 08
Ostavi još jednu negativnu za pokušaj manipulacije
2015 09 08
nemoj brisat. napravi screen shot na mobitelu i uploadaj sliku... i stavi ovdje ili dodaj u ocijenu. nek se ku*ci ona samo
2015 09 08
Zašto bi brisala?U profil "o meni" stavi link teme kako bi se znalo zbog čega je osvetnička povratna.
2015 09 08
Ne brišem ništa... maja,dobra ti je ideja....očito ću danas ovde puno naučit....
2015 09 08
To sam opet ja,ostavljala jednu drugačiju povratnu na dječjem profilu....
2015 09 08
Prvo, adminka je davno pitana kako egzistira profil osobe s nekoliko negativnih ostavljenih iz istog razloga. Prodavalo se novo a stizalo smece. Gdje je jasno ko dan da nema slucajnosti. Bila je rijec o nekakvoj razvaljenoj i zaflekanoj torbi. Na toj temi se javilo dosta zena s iskustvima. Mozda ovaj puta odreagira. Rokne i nju i njene negativke ljudima koje je zavaljala a koji to nisu presutjeli. Drugo, majo odlicna ideja. Na crnu listu opali sve podatke i slike i tamo toga sto ti je uvalila. Uz link na ovu temu. Trece, bas lijepo da ju negativka ne brine. Toliko da ti jasi po vajberu. S telefona kojim radi zrnate i mracne slike. Trebala je zadrzati onaj ajfon koji je prodavala. [:smije]
2015 09 08
zEEkAY,hvala na savjetu.....mužev je pa ću kasnije,već se i on iznervira,bolje da ga više ništa ne pitam dok ne završi s poslom....
2015 09 08
cipelitza,stavila sam linkove di god sam se sjetila...i na crnoj listi su.....
2015 09 08
Od viska glava ne boli. Eh da sam vidovita pa da sam znala. Poslala bih ti slike sta je frendici poslala mojoj. Cizmu s rupetinom sa strane. Pod novo netaknuto. Bila rijec o zamjeni. Ima tome vec podosta. Al slike postoje
2015 09 08
A kako joj je ime i prezime? Vidim da mi je sugrađanka [:znoji]
2015 09 08
Roberta Katašin...imam i adresu koju je napisala na paketu,ali ne bih išla tako daleko javno.....
2015 09 08
Nakratko ću vas napustiti jer me i djeca trebaju...javim se kasnije....
2015 09 08
eeee.dođe mi da joj ja lupim negativnu pa nek žica adminku da obriše ak ima muda.ma takvoj negativne ništa ne znače.treba njoj.. [:vrti] [:vrti] [:vrti] ojjj rox,jadna li si.ili ti ni ne kužiš koliko si jadna.Admineeee javi seeee... [:frustriran]
2015 09 08
Admin će se javiti,nadam se....poslala sam poruku....
2015 09 08