Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega kose /

Četka za kosu?

Hej, već neko vrijeme razmišljam o kupnji HELLO BEAUTY DETANGLING BRUSH koja je dostupna u Bipa-inim prodavaonicama. Zanima me da li koja od vas koristi tu četku i kako ste (ne)zadovoljne korištenjem iste? [:smijesi] Najviše mi se sviđa bijela sa crnim točkicama, je su li i te još u ponudi i da li im je cijena oko 55kn kao što sa pročitala na nekim blogovima ili se cijena promijenila? (nemam u blizini Bipa prodavaonicu pa ne mogu provjeriti)
2015 09 15
Nisam probala, al sam čitala da ne valja, većina ih je namijenila za četkanje ljubimaca [:smije]
2015 09 15
macadamia. drvena. vrh. kao nova nakon gotovo 5 godina. kao nova. i fantasticna.
2015 09 15
ne valja
2015 09 15
pa da, imam samojedicu pa četka za nju nikad dovoljno [:smije] cipelitza, gdje si kupila svoju macamadia?
2015 09 15
u ducanu frizer.opremom na kvatricu. vrti se oko 100-120kn. al to je to. ovo su sve sund verzije koje kofol rade isti posao kao original cetke iz linija macadamia i detangle
2015 09 15
znači ipak je bolje dati malo više ako hoću imati nešto kvalitetno, hvala [:smijesi]
2015 09 15
definitivno ce ti se isplatiti original, o da
2015 09 15
Kupila mi mama jer je čitala da su super pa da me iznenadi. Žali Bože bačenih novaca. Čupa i uz to je samo jedan dan donji dio četke otpao. Mislim da sam ju jednom koristila. Bole daj malo više novaca i kupi Macadamiu. Ima ju moja sestra i ne može se usporediti s tim sranj... [:vrti]
2015 09 15
ja je imam i meni je super,ne čupa i lijepo češlja, imam ravnu kosu, frendica ima frkavu njoj ne valja [:smijesi]
2015 09 15
i imam je više od godinu dana, cijela je [:smije]
2015 09 15
Ivana onda si imala sreće, moja se raspala sama od sebe a stvarno mi ne valja za kosu. Jako čupa i puca mi kosa. Imam ravnu i srednje dugu kosu.
2015 09 15
baš čudno, ja sam si kupila dvije jednu za na posao, a drugu za doma.... [:smije] [:smije] stavrno sam jako zadovoljna, ova macadamia mi je bila na listi, ali nakon ove stavrno mi ne pada napamet kupit je...frendica kupila neku u salonu bila je oko 70-80 kn, kao za frkavu kosu, kaže da je joj odlična....
2015 09 15
ja imam hello beuaty i zadovolja sam. tangle teezer ima i u avonu za naručiti, možeš preko mene [:smijesi]
2015 09 15
to nije original tangle teezer
2015 09 15
1 2