Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Pet peeves ilitiga sitnice koje iritiraju više od ičega

ili kad se dopisujem sa nekim i vidim kako je vidio poruku,a odgovori nakon 2 dana..Ok nije hitno da je zvala bih te.Ali zato ako ja ne odgovorim odmah..Kaj ti je ??Kaj si ljuta...Kaj je najbolje pola poruka vidim nakon tjedan dana..Evo jučer vidjela poruku od frendice sretan rođendan [:smije] [:smije] kasnim samo tjedan dana... [:smije]
2015 09 16
Sara oprosti...ali ja moram ovo zalijepiti! [:smije] [:smije] [slika:dd631fcf-edca-475b-ae55-be9cc63e9af3] Btw jako mi se svida ova Mrgud tema! [:zaljubljen] [:smije]
2015 09 16
Lidlove blagajne, ne stigneš si stvari ubacit u vrečicu i već ti je roba od idućeg kupca pod rukama. Ekipa koja ti dahće za vratom kod nešto plaćaš. Općenito ljudi koji stoje preblizu. Tv program nedjeljom [:vrti]
2015 09 16
Ma kakvi oprosti, ovdje smo da hejtamo [:smije]
2015 09 16
[:smije] [:smije] [:smije] [:smije] Nerviraju me ljudi koji imaju potrebu da me drze za nadlakticu dok mi nesto govore! [:boji]
2015 09 16
-Ljudi kojima je vrhunac života ispijanje kave i smijanje prolaznicima - Znatiželjne frizerke -Severina -Ljudi koji ne vode higijenu -Penzići koji zadržavaju red na šalteru pitajući 50 i jedno pitanje -Nadrkani ljudi koji kvare drugima dan -Majke koje vole jedno dijete više od drugog i degradiraju drugo dijete -Djeca koja su pain in the ass, krevelje se i centar su svijeta -Stariji muškarci koji se okreću za balavicama koje im mogu biti unuke -Usporeni ljudi -Žalopojke na vrijeme, neovisno je li ljeto ili zima, brate mili nikad ne valja [:smije]
2015 09 16
E i izraz 'draga' [:place]
2015 09 16
Broj 1. iritacija - ljudi u redovima koji mi se nabijaju na vrat, jelte tako će prije doći na red za blagajnu ako meni siluju moje energetsko polje...
2015 09 16
martina, brdo i nikoli, da! Poštuj moj osobni prostor...sjetim se samo one scene iz prljavog plesa "This is my dance space. This is your dance space. I don't go into yours, you don't go into mine." story, draaagaaaa! Instant probavne smetnje.
2015 09 16
oh i ... ona vražja neodgojena djeca za koju njihove mame govore da su samo živahna [:znoji]
2015 09 16
užas, to za prostor... bože sačuvaj da se pobuniš onda cijela banka se okreće prema tebi kao - s tobom nešto ne valja kad ne želiš osjetiti dah stranca na vratu [:hihot]
2015 09 16
općenito ljudi koji samo kukaju nemam za kavu(ima za ajfon),nemam za novu robu(ima za cigare,alkohol),nemam niš za jest(a ima vrt za poželjet samo treba raditi).. ne znam to-nisi ni probala. ne mogu to-potrudi se .
2015 09 16
....kad baba u redu iza mene NASILU frkće i puše mi u vrat (kao "izdiše") [:vrti] umjesto da me lijepo zamoli da ju pustim preko reda,....ako je draga i fina ne mora me ni molit [:sramezljiv] ...
2015 09 16
Ljudi koji glasno pricaju. Guzve. Spori ljudi. Preplaseni vozaci, imbecili vozaci, babe i dede za volanom, cekanje na semaforu, bilokakvo cekanje, komarci, muhe, glasan tv, ljudi sto se guraju preko reda, kad drugi ne zatvaraju vrata pa moram svake dve minute ustat i zatvorit sama, propuh, pas od zenske sta ima vrt do moje kuce sta ne prestaje lajat cijeli dan, kompresore za zrak mrzim, zubi me pocnu bolit od buke [:smije] znojne ruke, i kad mi se duhan ili bilo kakve mrvice zaljepe za ruke, i jesam spomenula komarce? Mlatim se stalno jer me grizu, u nadi da cu ih sve poklat, gamad.
2015 09 16
općenito ljudi koje ja nazivam fizikalnim [:hihot] [:hihot] tj vrlo te vole dodirivati kad razgovarate ili se ful približit da osjetiš njihov dah na licu, od takvih doslovno bježim
2015 09 16
1 2 3 4 5 6 ... 7