Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Pet peeves ilitiga sitnice koje iritiraju više od ičega

jaooo gea, te sa zguljenim da, kako mi to ide na živce, priste bi im otkinila [:vrti]
2015 09 16
ili još bolje, one sa manikiranim nožnim noktima u lagani špic, podugačke onako, takvih sam ovo ljeto masu vidjela i njima bi prste otkinila [:smije] [:smije]
2015 09 16
Ili ono...urđena..usminkana...a kada prode pored tebe, ostavi miris dinstane kapule! [:smije]
2015 09 16
Tračanje o jednoj, kasnije toj istoj lizanje guzice [:frustriran]
2015 09 16
Generalni overshare na FBu i twitteru. Gle, boli me papak šta si jela, kad si kakila ili šta ti je dijete reklo.
2015 09 16
pokidam sama sebi živce kad idem u šoping materijala i naravno nema ničeg sa spiska što trebam, al zato kupim sve što mi ne treba
2015 09 16
Ona reklama....isuse, dođe mi da tv bacim kroz prozor. "Njemačka tehnologija...Iz njemačke." Ne, *ebote, iz Kenije!
2015 09 16
O da...Najviše volim post citiram:NA HI [:smije] TNOJ!!!! [:frustriran] ,zatim 365246 lajkova i 100 pitanja kaj je bilo,ajme kaj je bilo..,a odgovor inbox ne želim o tome javno [:pospan] [:pospan]
2015 09 16
Always reklame, afrička šljiva [:vrti]
2015 09 16
Ah, mene jako puno toga iritira, ali najviše: - ljudi koji misle da su svi oko njih glupi, a zapravo ne razumiju da ih drugi čitaju kao otvorenu knjigu i da jako dobro znaju kakvi su zapravo i što rade - muškarci koji se nabacuju curama koje su u vezi i pritom imaju nekakve retardirane upadice - općenito glupi muškarci koji misle da su i žene glupe i da će nasjesti na njihove fore - većina žena koje su po horoskopu "škorpion" [:smije] - ljudi koji previše filozofiraju kad nešto objašnjavaju - iritira me kad moj susjed u svojoj garaži na sav glas pusti narodnjake i onda još otvori vrata od garaže tako da cijela ulica čuje [:frustriran] - iritiraju me ljudi koji puno okolišaju u razgovoru, sakrivaju istinu, te razgovor navode u tom smjeru da bi doznali što više o meni, a pritom otkrili što manje o sebi - iritiraju me nametljivi ljudi, koji svoje ponašanje i stavove nameću svima oko sebe - manipulatori
2015 09 16
Brdo to je bila jelenakreveljušica(kći) ovo je jelenakreveljuša(mater) [:smije] [:smije]
2015 09 16
Ulizice..najvise od svega! [:ljut] I sto mi baterija na mobu bude uvijek u crvenu bas kada ne treba!
2015 09 16
Žene koje gledaju ko vještice žene u štiklama, u srednjovjekovnom stilu ''spalite je na lomači'' [:pospan]
2015 09 16
Ljude/"Babe" koje mi dođu i traže:onu biljku koja cvijeta i ima široke listove..??? Ja jel za van ili za u kuću?Baba ne znam .Kakv cvijet ima?Jooj jako lijepi i velik je i miriši..Imate li sliku,ime bilo kaj?Ne to sam ja vidjela kod svoje šogoice u Njemačkoj..Jeste možda pitali koja je to biljka?Ma nee to sam ja vidjela kod nje u novinama kad sam bila kod nje u Njemačkoj znate pa sam mislila da i vi tu biljku imate... [:place] [:place]
2015 09 16
1.Stariji bahati ljudi koji misle ako su stariji da im moras ljubiti noge i prostirati crveni tepih. 2. Bahata neodgojena mularija iz osnovne skole koja zauzme cilu ulicu dok hoda i uz to vicu,psuju, puse duvane i misle da im niko nista ne moze [:pospan] 3. Turisti koji se liti vuku po gradu,slikaju se nasred prolaza pa ocekuju da cekas 4. Ljudi koji su jako lijeni, bez cilja u zivotu sa spikom "nigdi im se ne zuri" a nista ne rade po cile dane [:frustriran] 5. zene koje odmjeravaju druge zene na ulici -ocajno [:znoji] 6. opcenito zatucani ljudi,puni predrasuda koji ne znaju gledati izvan okvira nekog i uz to nisu u zivotu izasli iz svog sela [:boji]
2015 09 16
1 2 3 4 5 6 7