Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Dr Martens

Bok curice planiram kupiti Marte za ovu jesen/zimu eh sad me zanima dal se one ikada razgaze [:boji] jer sam između 38 i 39,39 su mi mrvicu velike a 38 su mi taman al ono mrvicu me kao pritišću sa strana ne u dužinu i sad naravno me zanima dal će se razgaziti pošto koštaju kao suho zlato i dragulji [:sokiran] ..i dal su nepromočive? Imala sam ih prije cca 20g al tad su bile teške 3kg zbog one željezne kapice tako da su mi ove sada otkiće... [:sokiran] [:smijesi]
2015 09 18
ako si imala stare marte ove će ti biti katastrofa, kavliteta ni blizu kao stare, kapica užas, a udobnost više manje...,.makar je meni tako, sve bi dala da stare nisam podjelila okolo....budala [:frustriran] [:boji]
2015 09 18
Jesam imala sam stare marte jedne crne poluvisoke i jedne bordo niske i moja pametna mama je to podjelila jer kao ja sam sada majka i udana žena [:ljut] [:frustriran] [:smije] i sad ja moram iskeširati opet 200eura,daj mi reci u kojem smislu nekvalitetne? jel bar noga suha?
2015 09 18
Ja se ispričavam što upadam u temu ,ali imam jedne marte broj 36,naprijed su se izgrebale,pa ako netko želi za male novce ih može dobiti (može se kod postolara sredit za 40 kn) -kupljene davno ,tako da spadaju u one "vječne"
2015 09 18
ja sam zadnje kupila davno i nisam ih nosila (mozda 2-3 puta). sad ih prodajem, al ih nitko nece [:smije] kolko cujem od vecine koji su ih kupovali nedavno, nije vise to to
2015 09 18
istina je da je kvaliteta puno lošija nego prije, ali su nepromočive i meni osobno super za zimu. polako se voze božja kola.... trebat će ti dosta da ih razgaziš [:smije]
2015 09 18
meni su marte super...mislim da od ponedjeljka uskacem u njih jel su javili zahladenje, jedno vrijeme sam skupljala marte kao markice onda me to proslo i sve sam prodala [:smije] [:smije] sad imam jedne ali vrijedne,odlicne su nepromocive,moze se reci i jako udobne.. zasto svi misle da su marte za klinke..jesam ih nosila i kao klinka a nosim ih i sad kad sam u kasnim tridesetima [:kesi] [:kesi]
2015 09 18
eh to me zanimalo dal su nepromočive pošto u njima planiram biviklirati cijelu jesen i zimu na posao..čudno mi je samo da kvaliteta nije baš jerbo ove koje ja planiram kupiti su 1400kn a za tu lovu hoću da su neuništive [:tuzan]
2015 09 18
EmaEmilly ja sam tek sada prava curica sa 35 sad sam tek spremna za njih kad cijenm nepromočivost i udobnost [:smije]
2015 09 18
imam marte koje su kupljene prije 16 godina.... savrsene jos uvijek, ali ove danasnje nisu ni sl. .... ( mislim na klasika marte cizme na vezanje - one od 10 rupica) .... imala sam raznih modela, i sa svima sam zadovoljna... to je cipela koja vrijedi te novce .... ali kao sto rekoh sada ih prave dosta losije ( kao i sve uostalom) .... nego prije 10-15 god.
2015 09 18
a znam,sve je postalo nekvalitetno i cijena ne garantira ništa [:tuzan]
2015 09 18
a di nabaviti slične šuze, a da su kvalitetne? pikiram niske Marte, jel ima smisla trošiti novce na njih?
2015 09 18
Znam ja di nabaviti kvalitetne šuze samo što koštaju 3000kn... [:tuzan] [:ljut]
2015 09 18
anamajic14 [:smije] [:smije] .. mi smo sad curice u najboljim godinama i nosimo marte sa stilom [:zaljubljen] [:zaljubljen] evo ja imam ove i u njima mogu u snjeg i bljuzgu noge suhe ko barut [slika:d3f9d41f-8e2a-4dcd-b303-a4e82381ca62]
2015 09 18
uf, ja sam sa svojim prvim martama hodala nekih mjesec dana s krvavim zuljevima i u duplim carapama [:smije] no nakon toga su bile k'o bonbon, prakticki ih nisam skidala, nosala ih i po ljetu i po zimi, tako da su svoje maksimalno dale, vjerno su me sluzile 4, skoro 5 godina (jos ih cuvam <3 imaju rupe na petama, hihi) proljetos sam si uzela nove, ovaj put lakirane, no nosila sam ih tek par puta, tako da jos nisu bas udobne - a ne mogu bas ni o kvaliteti suditi, nije da su imale neki "crash test" pretjerani, hehe - premda su pljusak izdrzale bez problema [:kesi]
2015 09 18
1 2