Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Narudžbe iz e-dućana /

Prsten 925

Curke ovako, imam jedan problemcic hehe. Decko i ja planiramo zaruke, a posto sam ja po pitanju nakita dosta zahtjevna decko je rekao da sama odaberem prsten koji mi se svidja. Obisli smo sve zlatarne i ono sto se meni svidja je jako veliko i nema mogucnosti skracivanja za puno brojeva, jer imam sitne prste, ispadali bi cirkoni bla,bla.. Decko je pitao u zlatarnoj koliko kosta izrada po mjeri, znaci srebro sa cirkonima i receno 1200 kn :o da stvar bude bolja, isti takav samo veci u zlatarnoj 300 kn -.- radje kupim zlato za te novce.. Naisla sam na jednu stranicu gdje su oko 30-tak $ prsteni i ima jako lijepih, samo ne znam dali je pravo srebro.. Stavim link pa mi recite jel itko narucivao s te stranice... I jos nesto, nasla sam idealni prsten, ni vise ni manje nego na ebayu, pise 925 bla, bla.. Ii kosta oko 4$ kako znati jel to srebro? Ili kupiti na blef jer nisu veliki novci i odnjet u zlatarnu provjeriti? Oprostite na poduzem postu i nadam se pomoci :)
2015 09 21
To na ebayu u 90% slučajeva nije srebro. Tako sam i ja kupila nekoliko i niti jedan nije bio srebro iako su svi imali oznake. [:vrti] Ali stvarno traže previše za srebrni prsten. Gdje si to išla da te toliko traže? [:boji]
2015 09 21
nije pravo, naručila sam puno puta, to je samo malo posrebrerno i odma kada se to izliže počne hrđati [:tuzan]
2015 09 21
Pravo srebro 4$..nema sanse.. samo posrebreno.. Ovo od 30 vec moguce..
2015 09 21
Nije srebro, uzimam lančiće s alija i ebaya, premda ih tu neke trpaju pod srebro i bez srama prodaju kao takve, ali nije. Nisam baš shvatila najbolje cijeli post, kakvo je to zlato za 300kn? :) I nedostaje ti link. [:smijesi]
2015 09 21
$4 na eBayju, pretpostavljam iz Indije? 0 bodova. I za ove po 30-ak bih se zapitala kakva je kvaliteta i sastav. Budući da sam po struci srebrnarka i sama prodajem i kupujem nakit izvana svakoga dana, moj savjet ti je da pogledaš što se nudi na Etsy.com. To je praktički eBay za rukotvorine. Suzi pretragu na zemlje EU (zbog carine) i ne gledaj ''srebro'' iz Indije, Pakistana i sl.
2015 09 21
Ma nije na Ebayu srebro garant,pogledaj si prsten u Argentumu,oni često imaju po 50% snizenje
2015 09 21
pitala sam kod čovjeka koji jedini u pž pravi ručno sam prstenje i tražio me 1200 kn za jedan, pa sam za to rekla da bi rađe za te novce uzela zlato.. nebi reklamirala, radi privatno kod kuće, zatvorio je zlatarnu..
2015 09 21
odi u Argentum,trenutno imaju jako veliko sniženje i baš rade za uske prste prstenje,ja uvijek moram proširivati,imaju čak i trajno sniženu liniju jako lijepog prstenja jer je malo i nemaju ga kome prodati...250kn komad...
2015 09 21
Bling Jewelry je pravo 925 srebro (sterling), a cijena mu je ovakva jer je a) na rasprodaji, b) CZ su najjeftinije što može ići na prstenje, a da izgleda wow i c) riječ je o modelu koji nije ručni rad, nego se štanca strojno u divovskoj nakladi. S gledišta struke, ovo je prsten koji možeš kupiti bilo gdje, ni po čemu poseban. Ne znam, osobno sam umorna od tog tipa prstenja koje ima svatko i koje se strojno lijeva. Nakit je umjetnost, a ovakav nakit to ne pokazuje. No, ako tebi to nije bitno, u redu, ukusi su različiti :) Imaj na umu da bi ti ovo mogli ocariniti ako baš tebe zapadne nesreća da naša carina otvori i pregleda paketić. Također imaj na umu da ovakv tip nakita u velikoj većini slučajeva znači puno izgubljenih cirkona tijekom godina.
2015 09 21
Ma ne trebaš reklamirati, ali mislim da ti se čak isplati doći do Zagreba ili pošalji nekoliko mailova većim zagrebačkim zlatarnama i srebrnarnicama pa provjeri cijenu. Iskreno mislim da ne bi toliko došli. Alie je isto što i ebay. A ako ti se radi o zaručničkom prstenu računaj da ti treba nešto dugotrajnije. Ovo će ti pohrđati za mjesec dana.
2015 09 21
gledala sam u argentumu, nema kod nas ništa.. treba mi veličina prstena br 10. a kažem, sve što se meni sviđa je veće od toga :(
2015 09 21
kupis i das smanjit
2015 09 21
AndreaKod nije problem smanjiti kad je prsten veći za 2 broja, ali kad je za 6-7 onda je problem :/
2015 09 21
Sjedni na vlak, otiđi na izlet u Zg i nađi prsten. Ako tamo ništa ne nađeš, onda nije problem u prstima. [:smije]
2015 09 21
1 2