Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Skole,pomocnici,upit :)

Drage krpicarke,uskoro idem na razgovor u jednu skolu za mjesto pomocnika u nastavi i receno mi je da je to selekcijski postupak i da ce biti individualni intervju i provjere sposobnosti i sl. Da li mi moze koja reci sta otprilike pitaju na intervjuu (ako je koja vec bila ili nesto) i da li treba sto ponijeti sa sobom sto mi moze pomoci pri prednosti ili uvjerenje nekakvo ili nesto? Unaprijed hvala [:zaljubljen]
2015 09 21
Kako oni zovu na razgovor, pozivom ili mailom?
2015 09 21
Na oba nacina...
2015 09 21
uglavnom prednost imaju oni koji su već radili sa djecom u bilo kojoj ustanovi, vrtiću, osnovnoj ili srednjoj školi, pitanja su uglavnom ista, moraš se predstaviti i nemoj da te pitaju već sama preuzmi inicijativu i govori sama o sebi od škole osnovne do srednje i faxa, ako si ga završila i koja iskustva imaš za rad sa djecom i slično
2015 09 21
ok,puno hvala! znači tražit će me da se predstavim i tu da pretežno sama sve pričam od početka do kraja bez njihovih potpitanja , odnosno da se trudim da ih ne bude? inače studiram (zadnja godina) predškolski odgoj i obavljala sam stručnu praksu u vrtićima i privatno.
2015 09 21
e upravo tako, kao da uzimaš inicijativu u svoje ruke,,,,odlično iskustvo i sam posao je ok, ako je osnovna škola super ali u srednjoj je malo teže ali su uglavnom djeca prekrasna,,,,,,ako slučajno imaš neke programe koje si radila i dokumentirano to,,,uzmi sa sobom,,,,sve što si radila a možeš dokumentirati uzmi ali obavezno spomeni, radila sam to i to,,,,sa takvom i takvom djecom,,,imam iskustva sa tom i tom djecom,,,,,mislim da me razumiješ na šta mislim jer ne smijem biti potpuno otvorena ovdje,,,,uglavnom ti je to to ali i dobra veza naravno [:tuzan]
2015 09 21
da,rad je u osnovnoj školi. na kakve programe misliš da sam radila,što se smatra pod time? uzdam se u se,veze nažalost nema. nadam se da ću ih šarmirati. [:hihot]
2015 09 21
ovisi od škole do škole i koliko sati imaš radnih tjedno...
2015 09 21
minimalac + putni troškovi koji mogu biti najviše do 400 kn.
2015 09 22
Plaća ti je 25 kn po odrađenom satu, a u natječaju ti piše koliko sati je za koje dijete, što ti dođe između 2000 i 2500 kn otprilike. Naravno, ako dijete ima rupe u rasporedu (npr. oslobođeno je tjelesnog ili ne sluša dodatni jezik ili vjeronauk...), ti za to nisi plaćen, ali se očekuje od tebe da budeš s tim djetetom.
2015 09 23