Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Računala, elektični uređaji, internet /

T mobile mreža, problemi

Jel se ovo samo meni događa ili ima još netko? Ne može mi uopce naci signal na mob., kao da nema kartice, a kad nadje nema sanse da na fejs ode. Probala sam na fejs i preko kompjutera al nece ni tu, a na krpice bez problema. Ne znam jel mi do mobitela sto ne nalazi mrezu ili sto?? Na poslu sam i treba mi mob. izmedju ostalog i zbog drugih kolega koji su na terenu a jeftinije im je na mob.zvat ako nesto trebaju. Nadam se da je do mreže samo [:place]
2015 09 22
I kod mene isti problem..jedino mogu preko moba na krpice. Komp isto nesto zeza.. a na face ne mogu ni preko jednoga
2015 09 22
Meni od sinoć šteka i net i maxtv od Tcom-a. [:tuzan]
2015 09 22
Meni isto...mislila sam da mi je do moba, pa sam palila...gasila.. [:smije] [:smije] Dobro da si otvorila temu...vec sam ispalila! [:smije]
2015 09 22
a pozivi,poruke? Neće da mi nađe mrežu uopće. Ne mogu ni jednu poruku poslati.
2015 09 22
Treba zvati sluzbu za korisnike da daju besplatne minute radi ovoga! Kada treba naplatiti..ne steka im nista! [:smije]
2015 09 22
Ja vadim karticu cijelo jutro, unutra,van [:smije] šefu ne zvoni mob., što je čudno jako, a glupo mi ga pitati jel ima signala [:smije] [:smije] Baš mi treba mob.sad i ne radi [:znoji]
2015 09 22
Ne radi ni fiksna linija kod mene. Mob mi na vipu i sve super [:zaljubljen]
2015 09 22
Ni ja ne mogu na fejs a jucer cijeli dan nisam mogla na skayp [:place]
2015 09 22
Meni nije net radio do maloprije na kompu, B net .
2015 09 22
Meni sve radi, T mobile i Bnet. [:smijesi]
2015 09 22
Meni isto ne radi max tv.... imam internet doma ali mi se nece spojiti na fejs uopce...niti preko moba niti preko tableta. Veselo....kako ubiti dan [:place]
2015 09 22
ma mewni je zbog poruka i poziva...užassssssssss
2015 09 22
Bilo je na vijestima da imaju neke poteškoće i rade na uklanjanju kvara [:vrti]
2015 09 22
Ja sam bila sad u Narodnim novinama i rekli su da imaju problema s telefonskim linijama, kartice uopce nisu prolazile. I u posti sam bila i isto nisam mogla poslat paket jer im sustav ne radi, rekli su da je na razini Hrvatske.
2015 09 22
1 2 3