Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Dobila sam otkaz

Jutros. Stvarno sam se nadala zadržati taj posao. Bio je odličan. Samo kažem. Ne tražim nikakav savjet ni ništa. Samo kažem. Za k.je to. [:frustriran] Sad cu barem imati više vremena šetati psa. Lol. Ne mogu vjerovati.
2015 09 29
O kojem se poslu radi?
2015 09 29
Suosjećam i žao mi je. [:tuzan] Nadajmo se boljoj budućnosti
2015 09 29
Ajoj, pa koji je to poslodavac da ti je samo tako mogao uručiti otkaz? [:tuzan] baš mi je žao, želim ti puno sreće, no isto tako vjerujem da kada se jedna vrata zatvore, neka još bolja se otvore i sigurna sam da te čeka posao koji će ti puno bolje odgovarati.
2015 09 29
Znaš kak je rekla jedna moja susjeda : I noga u dupe je velika promjena .......i baš je tak..... Jednostavno te prisili da kreneš u nekom novom smjeru i možda sa sretnijim završetkom.... [:smijesi] Ništ ženska...kreni i sretno.... [:smijesi]
2015 09 29
Administrator baze podataka tj tipkačica. Fala, KreativnoSelo i AndreaMalnar i Winksica. Samo, za ovaj mi je trebalo osam mjeseci da ga nađem. Oh well...Stegnut ćemo pojas do krajnosti kod frenda/dečka par mjeseci opet...Bijednog li života za jednu tridesetogodišnjakinju, da toliko ovisi o nečijoj pomoći. [:frustriran] A taman sam mislila da idem prema gore. [:jezik]
2015 09 29
Žao mi je [:tuzan]
2015 09 29
žao mi je. zaista. pogotovo što si ga željela zadržati i nadala si se njemu.
2015 09 29
Ljudi ne shvačaju da ako je njihovom susjedu loše, prije ili kasnije biti će i njima loše. Svako zlo za neko dobro. U očekivanju dobrog.....
2015 09 29
[:place] [:place] [:place] [:place] [:place] nažalost, danas je to tako, eto da te utješi činjenica kako napravim od svog mjetsa dnevno 100 km i tako već mjesec dana, da bi jučer saznala kako mi to neće bit plaćeno jer sam na učenju u firmi mjesec dana...
2015 09 29
U šoku sam jer su kolegice rekle da sam zadovoljavajuće radila, ali ispada da ipak nisam..pa mi to nije najjasnije...po kojem kriteriju...Ali eto. [:znoji] Zna netko da li moram iskoristiti godišnji ili ga mogu dobiti u novčanom obliku..? [:vrti]
2015 09 29
Koliko si dugo radila tamo??
2015 09 29
6 mjeseci. Lol.
2015 09 29
Ako nije iskorišten moraju platiti...Znam kako ti je,ali imaj u vidu da te sigurno ćeka nešto još bolje i nemoj biti tužna.Sve ti je to život! [:smijesi]
2015 09 29
a jbg... kao što jedna korisnica rekne: i šut u dupe je korak naprijed... svima se isto piše..neki rade, neki ne rade, drugi rade da bi plaćali dugove, treći kradu... i svi smo mi u začaranom krugu bijedne nam sirotinje... mozda ovi treći najbolje prolaze kad imaju nas koji se borimo za opstanak... sve je to jedno veliko sra**.... žao mi, ali nada umire posljednja, tako da.... sretno dalje,,,
2015 09 29
1 2