Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Dobila sam otkaz

nažalost to je današnja stvarnost,,ali ljudi dobro govore--gdje se jedna vrata zatvaraju,druga se otvaraju [:tuzan]
2015 09 29
Uljeshura- stvarno mi je žao i suosjećam s tobom! Evo, ja sam trebala dobiti posao za koji imam sve preporuke i pohvale, samo sam čekala kraj natječaja i mislila da je gotova stvar, taj isti posao sam dobila prošle godine u konkurenciji 200 ljudi u velikom gradu, bez veze! Sad čujem- odavno su namjestili natječaj! Evo, mene je zbilja sramota da s djetetom s posebnim potrebama radi ekonomist! Nemam ništa protiv ekonomista, da se razumijemo, to je isto kao da ja, profesor, dobijem posao u računovodstvu pored ekonomiste s odličnim preporukama!
2015 09 29
onda bi trebala dobiti, mislim da o poslodavcu ovisi kako će ti ga dati, plaćeno ili slobodni dani...raspitaj se malo na burzio rada, oni inače sve znaju....i ne bediraj se, posla ima, samo treba bit uporan [:kesi] glavu GORE
2015 09 29
vjeruj da mi je žao [:tuzan] sigurna sam da češ svim snagama u potragu za drugim poslom....malo odmora dobro dođe [:smijesi]
2015 09 29
Jako mi je žao. Držim fige da nađeš brzo novi posao. [:sramezljiv] [:zaljubljen]
2015 09 30
Hvala, ženice...
2015 09 30
1 2