Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

za sve nas koje nemamo život van krpica.... :))))))

Super, baš mi je drago, ne bi ni ja njih, ionako jedva imam vremena za ove koje već imam u životu [:hihot]. Nema problema Danka, ja sam napisala svoje mišljenje, a vi se odmah sjatile [:smije].
2015 10 02
Ne andrea ti si počela vrijeđati i danku i wizardicu,no to nije samo moje mišljenje.. [:pospan]
2015 10 02
sasvim je u redu... da li si u bilo kojoj riječi pročitala da ne poštujem tvoje pravo na mišljenje? a sugestiju o upotrebi mozga i sama sebi mantram barem 150 puta dnevno [:smije]
2015 10 02
maJa samo opušteno.... baš me zanima što bi wizz rekla na ovo [:kesi]
2015 10 02
dankica ja nisam u onih 3. meni je jako jako drago sto sam te upoznala i jako jako zao sto si nismo blize i meni je ova tema do sad bila cista zajebancija zrelih ljudi [:poljubac]
2015 10 02
Da, da, zreli ljudi baš objavljuju slike svojih prijatelja pod ovakvim opisima... Ajd ne nasmijavajte me. Zreli ljudi koje ja poznajem imaju karijere i prijatelje na položajima i nikada se ne bi ovako sprdali s njima ;). I otkad sam nabasala na ovu temu, po glavi mi se vrti sljedeća uzrečica: "Pored nekih prijatelja, neprijatelj vam niti ne treba." Pametnomu dosta [:smijesi]. Neću više trošiti vrijeme i energiju na vas - za mene je ova tema jedna od najgorih na krpicama, no očito drugačije mišljenje nije poželjno, pa ću vas pustiti da uživate u svome "prijateljstvu" [:smijesi]. p.s. Ako ste face (Danka i AndreaKod), objavite svoje slike sa takvim opisom pa neka se narod smije [:kesi]. Treba se nekada našaliti i na vlastiti račun ;)).
2015 10 02
Meni te je baš žao [:tuzan] Inače su tvoje teme supeeeer.
2015 10 02
danka nabaci one slike od neki dan [:smije]
2015 10 02
[slika:d4507692-fc2e-4dd8-9945-d43ecf297ec5] AndreaMalnar ..... sretna?? eto... nemam život...a ni krova nad glavom [:smije] [:smije] [:smije] [:place]
2015 10 02
AndreaKod one čuvam samo za odabrane koze [:place] [:hihot] [:place]
2015 10 02
[:smije] [:smije] [:smije] [:smije] bas si nezrela [:jezik]
2015 10 02
šalu na stranu.... ja uopće ne razumijem u čemu je problem. upoznala sam jednu prelijepu ženu, divno stvorenje.... i svoje oduševljenje osobom sa kojom sam se od prve riječi "kliknula" htjela podijeliti s vama. kakve veze tu imaju nečiji utjecajni prijatelji, ljudi od karijere?? (srećom da ih AndreaMalnar ima ... u protivnom bi nas češće počastila svojim prisustvom). od prvog slova ovdje jedna sam od malobrojnih koja sam svekoliko pučanstvo počastila punim imenom i prezimenom, slikom, čak i adresom, javno. mislim da nije bilo teme na kojoj se nisam nasmijala i na račun svog izgleda.... (makar sam savršena) [:smije] [:place] volila bih da mi netko objasni jezikom koji razumijem (ponekad sam priglupa) u čemu je greška??
2015 10 02
u cijeni [:smije]
2015 10 02
ti nisi mjerodavna, ali hvala [:smije] [:hihot] [:poljubac]
2015 10 02
[:smije] [:smije] [:smije] nikad neznam koja mi budala dala ovjerenje i ljecnicki za pirotehniku i oruzje [:smije]
2015 10 02
1 2 ... 4 5 6 7 8 9 10