Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

za sve nas koje nemamo život van krpica.... :))))))

To sam mislila na tebe maJa2015., ne na sebe [:pospan] [:pospan].
2015 10 03
maJa pričaš li o temama gdje je dotična pljuvala po curi dečkovog brata (ili tako nešto... nisam "pohvatala" dobro te rodbinske veze) ??
2015 10 03
Da, da, o toj temi priča mlada dama [:sramezljiv]. Ja sam htjela dobiti mišljenje cura o vrlo određenom događaju, niti sam ikoga vrijeđala i nazivala pogrdnim imenima, niti u stvarnom životu postoji zla krv između nas. Ajmo sada povuči sve vaše teme iz prošlosti i komentirati lanjski snijeg. Sva sreća pa sam ja shvatila neke stvari, i promijenila mišljenje o npr. škorpionima, a neki nikada ne shvate [:smije].
2015 10 03
Andrea, zreli ljudi su naučili složiti prioritete u svojem životu pa sve stignu. Shvatili su koliko smo svi mi prolazni i da zapravo imaju samo ovaj trenutak - ovdje i sada, sve drugo su prošlost i budućnost. Odvajaju bitno od nebitnog. Znaju važnost riječi: NE Pristaju samo na one kompromise koji ne kompromitiraju njihov moralni integritet. Nisam na društvenim mrežama i ne ostvarujem tako kontakte, opirem se tome žestoko kao i Newenter [:smijesi], ma nemam čak ni *smartfon ajfon* jer odbijam pomisao da bi neki puki gadget trebao imati osobinu živih bića - pamet. U ovoj divnoj dobi znaš da su dragi ljudi tvoje bogatstvo, a ne prolazna, potrošna ili pomodna materija. Ulažeš u sebe jer je to jedino pametno. Odbijaš isključivost . Naučiš da moraš stalno dizati svoju ljestvicu i imati visoke standarde, inače nisi ništa putem naučio i ponavljat ćeš lekciju. Naučiš i da je divno biti blag i nježan prema sebi. I da su ključne riječi u životu - BALANS i MIJENA. New [:smijesi] nema tvoje fotke[:jezik] Već napisah da je tu tema: Kako izgledaju korisnice mojih krpica - tisuću njih je stavilo tamo svoje fotke. Ja neću. Ali njima ne zamjeram. Stvar izbora. Ne otvaram tu temu jer me ne zanima. Ne znam Andrea zasto sustavno otvaraš temu koju ni ne želiš razumjeti. Nećemo se ljutiti ako nas napustiš. Isto tako si dobrodošla. I zrelost nije nužno vezana uz godine...zreli ljudi imaju i 25, 35 godina - stvar je u emocionalnoj inteligenciji, ona je presudna.
2015 10 03
sada mi je sve jasno. ako sam i mislila ranije da ova prepiska ima nekog smisla.... sada sam uvjerena da nema.
2015 10 03
Mislim, Danka bi očito mene razapela zbog toga što me pogodilo nešto što je rekla cura dečkovog brata i što sam pokrenula temu na forumu o tome, jer nisam shvatila logičnost nekih stvari, a cure koje otvaraju teme o kojekakvim životno važnim pitanjima, nikome ništa. Stvarno nemam riječi.
2015 10 03
Danka jep.. Andrea kaj fali mojim povratnima? Nemam potrebe otvarati teme u svrhu tračanja nepoznatih osoba... [:pospan] ili si na sebe mislila???
2015 10 03
Stvar je u tome što ja mislim da žene vaših godina mlađim curama trebaju biti nekakav uzor, a kada klinkice vide ovakve natpise kakav je Danka stavila iznad tvoje slike, Wizardica, mogu to svakako shvatiti i pomisliti da je dobro i preporučljivo govoriti svojoj prijateljici takve stvari [:tuzan]. Bio je ne jedan slučaj gdje je neka maloljetnica počinila samoubojstvo jer je ozbiljno shvatila komentare preko interneta koji i jesu i nisu bili ozbiljni. S druge strane, možda je ova tema od vas pametna, ali je li i mudra?
2015 10 03
Ja sam se sada pogubila, al' dobro... Andrea, jesi li li barem malo zavoljela nas, škorpione....? Ozbiljno pitam. Voljela bih da si promijenila percepciju nas koji hodamo s kliještima i repom [:jezik] ...neki nas drže i kao kućne ljubimce [:smijesi] , neodoljivi smo...!
2015 10 03
uopće me ne poznaš, Andrea... ali ovaj put si pogodila. danka ne trpi licemjere. ustala si ovdje u "obranu"@Wizz-ine časti (osobe kojoj čast nije bila ni ukaljana ni jednim slovom).... održala nam moralna predavanja o tome kakvi bi trebali biti jedni prema drugima..... a istovremeno se nisi ni malo ustručavala da pljuješ po osobi koju mi ne poznamo...a čak ni tebi još uvijek nije ništa u rodu... i to sve ne dajući joj mogućnost da se "brani" i da iznese svoju stranu priče. eto... na to sam mislila kada sam rekla da mi je sada sve jasno.... napokon imam bolju predstavu o tome s kim se "prepucavam".
2015 10 03
Andrea koliko ti imaš točno godina,a koliko ja?Ako si srednjoškolka smatram kako ti nije mjesto ni na krpama ni na forumu.
2015 10 03
Haha, jesam jesam, nakon što sam tjednima pokušavala shvatiti logiku nekih škorpiona, na kraju sam je ipak shvatila i sada sam stvarno zavoljela i curu dečkovog brata i dečkovu sestru, koje su obje škorpionke [:zaljubljen]. A mislim da su i one mene shvatile, jednu jaricu i mislim da je zapravo poanta u svemu tome što se jarci ponekad osjećaju ugroženo pred direktnim pristupom škorpiona, a škorpioni zapravo samo pokažu kako treba s njima. Jedna od najdražih škorpionka mi je bila dečkova bivša cura, njoj sam se stvarno divila, no na kraju se njihov odnos razvodnio i meni je žao što nije potrajao (unatoč tome što je ona njegova bivša cura) [:tuzan]. Baš sam se nadala kako ćemo biti super prijateljice...
2015 10 03
Ma nemoj se zamarat,sad sam pročitala tvoje postove u onoj drugoj temi i sve mi je jasno.Uživaj!!! [:poljubac]
2015 10 03
Znam ja za potencijalne opasnosti virtuale - zato i ne volim cyber space, Andrea, nimalo. I znam da je tu uvijek latentna opasnost jer si pred uređajem, nisi pred čovjekom. Kazem, odbijam mogućnost da me netko uvjeri da je ijedan telefon pametan. Pa da ne mogu bez njega. Da baš. Doba konzumerizma nas guta, e tome se valja opirati. Ali ne mozemo negirati da živimo u tehnološkom dobu - ne valja uzimati suviše ozbiljno poruke iz virtualnog svijeta.. Mozda ne znaš za lajtmotiv ove teme pa te to zbunjuje?! Anyway, svatko tko ostane bez suvislog argumenta u nekoj raspravi, uredno izbljuje ovu rečenicu: Ti nemaš život...i krene na osobnu razinu...i sve dobije novu konotaciju. Pa se mi lagano stalno zezamo oko te floskule: imati / nemati život - otuda i naslov ove teme.
2015 10 03
Imam 24 godine :). Meni je drago što sam otvorila tu temu i što su mi cure razjasnile neke stvari, nego da sam išla negativnu energiju usmjeravati prema njoj u stvarnom životu. Na kraju sam sam joj lijepo rekla što me smeta, kao i ona meni, i mi nismo u svađi.
2015 10 03
1 2 ... 6 7 8 9 10