Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

ne prihvaca mi sliku artikla

Vec par tj pokusavam staviti sliku artikla kojeg zelim prodati, ali ne prihvaca? Uglavnom ako neko znam nek mi pomogne. Imam puno robe za bebu od 0 do 3 god.i ostalu opremu sve sto treba za bebu/djete. Musku robu. Ako neko treba mozemo se dogovoriti ili na moj mail [email protected] Hvala unaprijed
2015 09 29
Dobrodošla na krpice! [:hihot] Malo radi, malo ne, ovisi kako uletiš... Meni jučer nikako nije htjelo, evo, danas bez problema.
2015 09 29
U zadnje vrijeme više se puta dogodilo da postavljanje artikala ne radi po par dana u komadu. Forum je pun pritužbi. Ne preostaje ti ništa drugo nego pokušavati dok ne uspiješ... Mislim da trenutno normalno radi.
2015 09 29
Nije ni meni htjelo.. Gasila palila uredaj. I uspilo. [:kesi] Jel ti mozda slika prevelika ili premalena.
2015 09 29
Meni isto jučer nije htjelo, a danas nisam pokušavala. Dođe tako stranici da je izvan kontrole.
2015 09 30
Hvala vam na informaciji. Ja vec mislila da dam ja kriva, slika mi je taman onolika kolika treba biti. I gasila i palila nista. Mislila sam da je to brzi rad prodaje, kupnje ili zamjene, ali ne . Steta Znate sto bi trebale napraviti ?svoje standove napraviti na nekom veliko parkiralistu odmah bi prodale, kupile ili mijenjale i nebi nitko placao postarinu. Jedan put u tj.??
2015 09 30
Pa vas policija rastjera sve. Ne ide to tako lako. [:zaljubljen]
2015 09 30
Ma zezam se nemam je vremena za takvu prodaju. Ovako mi se svida. Ali jos uvijek sliku nemogu staviti.
2015 09 30