Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

reklamacije u shoebeedooa

Tlak mi je na 1000 trenutno,prije točno 40sati kupim Martensice u shoebedoo za 1400kn i još su me malo tamo stiskale sa strane,gđica prodavačica me uvijerava da ih uzmem i da doma malo prohoda( naravno ne po vani)ako neće odgovarati da ih vratim i tako ja jučer hodala 5min po doma i žuljaju,rekoh idem danas ih vratiti al ne u Gajevu nego u City i tamo mi žena kaže nemože zamjeniti jer su nošene,na to sam popiz...i neće mi ih zamjeniti,skužim ja da su to cipele iz prošlogodišnje kolekcije naravno da su nošene kad ih je isprobalo 200ljudi jer stoje 2g,sad idem u Gajevu imate li neki savjet prije nego izađem u 24sata [:hihot] ?
2015 09 30
dođi u dućan i traži šeficu. ne virujem da bi trebalo biti problema!
2015 09 30
ja sam puno puta reklamirala kod njih, štoviše u splitu i nikad, baš nikad ne bi bilo problema.
2015 09 30
Traži šeficu, nemoj se svađat sa zaposlenicama. Ja sam se jednom kupila sandale koje mi je donijela cura iz skladišta, samo povjerila jel dobar br i spakirala (probala sam izložbeni primjerak jer je bio moj br). došla doma, a one smrrrrdeee po nekoj kemijetini užasno, i tako nakon čak 3 dana na zraku. inzistirala sam dok nisam došla do šefice i odrješito rekla da hoću povrat novca, na kraju mi ga je nevoljko dala ('ebenih 200 kn)!. ispitaj malo zakon o zaštiti potrošača, odi u trgovinu gdje je kupljeno s računom i moraju zamijeniti, zaprijeti im emisijom Potrošački kod. u krajnjem slučaju kontaktiraj društvo za zaštitu potrošača i traži savjet. sretno!
2015 09 30
obavezno seficu trazi, ako ne ide kazi da hoces knjigu zalbe jer smatras da ne posluju fer..99% ti nitko nece dati pisati unutra nego ce popustiti
2015 09 30
ma bezobrazluk teški mislim još se ona meni onako bahato obraća da šta ja hoću da ona neće zamjeniti,znam ja zašto jer su vjerojatno dobili nalog da ne mjenjaju tj da pokušaju izbjeći zamjenu jer im je to stara kolekcija koje se valjda nemogu riješiti,još mi donese potpuno nov par cipela koji im valjda služi za ovakve slučajeve jer ga nedaju nikome isprobavati,užas
2015 09 30
Prethodno se dobro najedi graha pa ako ti ne udovolje... Zaprijeti da ces im zbrisat dućan sa lica zemlje
2015 09 30
Oni znaju raditi u Zg probleme. Kako su cure rekle, voditelju se obrati a ako prodavaci budu neugodni reci da ces ih prijaviti. Da si ih i nosila tjedan dana po vani moraju ti zakonski zamijeniti ili vratiti novce. U udruzi potros a sve pise. Nemoj popustiti.... Sretno
2015 09 30
hihhihihihi baš sam danas jela kelj mislim da će poslužiti svrsi [:hihot] [:sramezljiv] ma užas znam samo da ću prvo doći na finjaka a onda lagano ću zagrmit ako neće dobro čuti,mislim ja sam trgovac i svaki dan imam slične situacije al ovakvo bahaćenje je strašno
2015 09 30
Hvala Sabina,ma sve je to kao dobra volja prodavača da nešto zamjeni al njima je sad bed jer su cipele iz prošlogodišnje kolekcije pa su bile sretne jer su ih utrapile al to je bilo prije 40sati onak...šta je s mozgom?
2015 09 30
Dok se s druge strane zna dogoditi da ti dodu zene koje iznosaju cipele pa hoce zamjeniti za drugr koma takve treba na lip nacin odrebatit U st nema problema kod zamjrne u njihovom ducanu bar ja nisam imala
2015 09 30
Velim ti ... Ako se uplaše- za svoj život imaš dobre šanse [:smije]
2015 09 30
[:smije] [:smije] ili ako se uplaše za svoj posao,i da netko nosi čizme 40sati i da izgledaju satrano mislim kakva je to kvaliteta čizme za 1400kn,užas držite fike za 15min idem na okršaj kod ok korala [:hihot] [:smije]
2015 09 30
Javi kako je proslo o nedaj se. Nije dobra volja prodavaca. Oni moraju po zakonu zamijeniti. Trazi voditelja smjene koji je uvijek tamo, imaju za jutarnju i popodnevnu smjenu. Ako i on bude bahat trazi seficu i nemoj izlaziti iz ducana dok se to ne rijesi. Jako znaju biti neugodni i na to se pripremi i ne posustaj
2015 09 30
Evo zamjena prošla uredu čim sam spomenula knjigu žalbe da se upišem njen ton glasa se promjenio,odmah sve može [:zaljubljen]
2015 10 01