Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega kose /

Suha i oštećena kosa , savjeti

Dakle, imam tanke vlasi kojih ima mnogo i kosa mi se često petlja i pošto mi to nije bilo dovoljno, odlučila sam izblajhat vrhove ... (idiot) ,ne malo već mnogo i sad problem... kako održavati kosu a da ne bude tolko suha i da se ne lomi, a lomi se užasno. Pogotovo zbog moje nepromišljene odluke o blajhanju. Već sam upoznata s tim da su Keune proizvodi jako dobri, no koji izabrati regenerator/masku i jel postoji nešto bolje od Keunea, a da se može naći tipa u Bipi i DMu ? I da, koristim ulje za kosu al blajh....... đe mi pamet bila ...
2015 10 03
Macadamia proizvodi
2015 10 03
Kod mene je bila ista stvar, ali od kako koristim ricinusovo ulje i kvasac, nikad ljepšu kosu nisam imala :) Masku napravim tako da pomiješam veliku žlicu mlijeka, 1 veliku žlicu šećera i jedan kvasac i ostavim da se digne na toplom, tada ulijem ricinusovo ulje i maslinovo, ili kokosovo ili avokadovo, i to stavim na kosu čim duže. Operem prirodnim šamponom od koprive i stavim regenerator, meni stvarno pomaže, kosa mi je odlična i brzo raste :)
2015 10 03
Jedno vrijeme probaj koristiti organsko maslinovo ulje, a dobro ti je i arganovo za vraćanje sjaja i mekoće. Probaj razna ulja i maske za kosu, obavezno koristi regenerator... Meni su dobri šamponi od schaume jer čak i bez regeneratora mi kosa bude dosta mekanija i sjajnija, a imam isti tip kose kao i ti, samo što se ja već 2 godine ne bojam već sam pustila svoju prirodnu, boju čokolade smeđu. [:smijesi]
2015 10 03
Točno znam kako ti je, ja sam se prije stalno farbala i kosa mi se skroz posušila i postala beživotna, a kad sam se prestala farbati (prije god dana), nikakvi šamponi, regeneratori, maske ni ulja nisu pomogli. Radila sam maske za kosu svaki tjedan od jaja i raznih prirodnih ulja (maslinovog, kokosovog, bademovog, ricinusovog i arganovog) no ništa mi nije pomoglo za suhe vrhove :/ Nedavno sam ošišala dobrih 5-6 cm tih rezanaca i sad mi je kosa odlična, mekana, čini se i gušća. Radim maske od ulja možda jednom u 2 tjedna i planiram odlaziti redovito na šišanje :) Preporučam ti da skupiš hrabrosti i ošišaš tu slamu (čak i ako se ne voliš šišati ili puštaš kosu kao i ja), radi maske od prirodnih ulja i održavaj kosu zdravom [:zaljubljen]
2015 10 04
Olaplex, definitivno trenutno najbolji preparat na trzistu za obnovu i regeneraciju kose. Malo pogledaj po Googlu, toplo preporucam i tretman u salonu i Olaplex broj 3 za kucnu upotrebu.
2015 10 05