Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Logopedija za odrasle

Cure ima li možda neka iskustva s liječenjem govornih poremećaja u dvadesetima? Pokušala sam u par navrata početi sama s ispravljanjem nerazgovijetnog govora, petljanja riječi i slično ali nema nekog pomaka pa razmišljam da odem u SUVAG barem na konzultacije ali htjela bi čuti i iz prve ruke funkcionira li to uopće. [:place]
2015 10 04
Mislim da nemaš što izgubiti. Logopedi s kojima sam ja imala prilike razgovarati kažu da su radili ili rade i s odraslima. Neke stvari se sigurno mogu ispraviti ili ublažiti i u dvadesetima pa i kasnije. Sretno!
2015 10 04
Ja sam apsolventica logopedije, ali tijekom studiranja radila sam posvuda i sa djecom i s odraslim i to od teškoća nastalih nakon moždanog udara do poremećaja izgovora. I rezultati su itekako vidljivi, samo treba raditi. Nemaš se čega niti sramiti niti bojati. [:zaljubljen]
2015 10 04
navodno da spikeri idu isto u Suvag da usavrše jasan, glasan i razgovjetan govor,pa zašto nebi i ti probala ako smatraš da je potrebno
2015 10 04