Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

plavi (modri) ombre

cure, ima li koja od vas plavi ombre? da vam je kosa crna a na krajevima ide na modro? ako ima, gdje ste to radile i da li vam se svidjelo kako je ispalo? ispire li vam se plava boja? [:kesi] hvala
2015 10 05
to prvo trebas zblajhat a onda nanjet boju
2015 10 05
Frendica je na tamno smeđu kosu radila tak ombre. I uz blajh od plavoga nije bilo ni P, a sad kad se to ispralo svjetlija je njena nijansa kose. U svakom slucaju i ovako joj dobro izgleda [:smije]
2015 10 05
Ja sam imala rozu kosu s ljubičastim ombreom [:zaljubljen] Ja sam sama doma oblajhala kosu i obojila je Manic Panic bojama i super je ispalo [:sramezljiv] Da, boje se isperu nakon nekog vremena ali su mi ostale lijepe pastelne i skroz sam zadovoljna bila [:zaljubljen]
2015 10 05
kad smo kod toga. prodajem ja svoj manicpanic ljubicasti [:hihot]
2015 10 05
To si možeš sama napraviti ;) Ja sam si radila tako crveni ombre prošle god. (Duga crna kosa). SAd imam pink / fuksija šiške [:zaljubljen] Ugl, ak se misliš sama blajhati, najbolje ti je tapiranjem pa onda blajhati - tako ćeš dobiti baš ombre prijelaz između crne i kojegod boje, jer je ipak velika razlika u bojama. Sretno [:smijesi]
2015 10 06
jao cure hvala vam na odgovoru! a gdje mogu kupit manic panic boje?
2015 10 06
ebay [:hihot]
2015 10 06
Ima na ebayu one krede za kupit.. Oko 3$ su [:zaljubljen]
2015 10 06
hvala :)
2015 10 07