Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Naručivanje leća preko neta

Ej curke, je li itko naručivao leće preko stranice adrialece.hr ? Zanimaju me vaša iskustva :D
2015 10 06
Moja sestra je njihova redovna mušterija [:hihot] , s obzirom na to da samo od njih naručuje mislim da je zadovoljna i kvalitetom, ali i cijenom ;)
2015 10 06
Ja preko njih kupujem već godinu i pol. [:zaljubljen] [:zaljubljen] Moje iskrene preporuke. Smanjila sam si troškove leća kojih 70%.
2015 10 06
Takodjer
2015 10 06
Ja sam prije naručivala leće preko privatne doktorice,ali nez više koje su to točno bile.jel mogu sad uzeti bilo koje ili je bitno da naručim te iste? Ne znam kakva je razlika.
2015 10 06
Ja sam ti probala leće raznih proizvođača..i nekako su mi najviše pasale Bausch&Laumb. Meni je privatnica prvi puta naplatila leće (mislim da dva para)..za 800 kuna. Sada plaćam one koje mi najviše pašu(mjesećne,meke) oko 200 kuna.
2015 10 06
ahaaa.znači treba probati pa vidjeti šta će mi odgovarati Hvala puno svima na odgovrima ! [:zaljubljen]
2015 10 06
Kupujem kod njih vec dvije godine. Brzo i jeftinije nego u optikama za 50% . Sve preporuke. [:kesi]
2015 10 06
Moraš upisati neke parametre(dioptriju,neki promjer)..al sve ti je to napisala liječnica. Meni pašu leće koje imaju više vode u sebi...al moja preporuka su baš Bausch&Laumb. Dosta ih ljudi hvali.
2015 10 06
I ja naručujem od njih i super su. Ne mislim više kod nikog drugog uzimati jer su ove najjeftinije.
2015 10 06
Proizvođač nije toliko bitan koliko to da leća ima što veći postotak vode u sebi (onda je lakše podnošljivija za oko) i da propušta što više zraka (čime se svi hvale ali to je nemjerljiv faktor, dok se udjel vode obično može precizno izraziti postotkom), i da si znaš dioptriju i zakrivljenost oka (oči dođu u različitim veličinama [:hihot]), kao i to da li imaš neki poseban problem poput astigmatizma i slično.. . Adrialeće je već dugo renomirani prodavač, čula sam često za njih. [:smijesi]
2015 10 07
Također dajem iskrene preporuke za adrialece.hr provjereno su najjeftiniji i pouzdani [:zaljubljen]
2015 10 08