Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Trust App- nejasnoca

Stavila sam artikl na prodaju, artikl je u meduvremenu prodan i sada mi se javlja kupilica da je uplatila iznos i da jesam li ja poslala paket - prije toga se ranije nismo cule uopce niti se javila za artikl niti smo komunicirale. Pogledala sam sada kada se javila i vidjela da imam zahtjev u Trustappu, ali naravno nisam ga prihvatila, no sve mi je to sada zbunjujuce. Kupilici sam sada napisala da je artikl prodan i da otkaze svoj zahtjev (ne razumijem se stvarno u trustapp). Je li to okej i sto sada dalje? Nikakvu namjeru nemam zavlaciti nekoga ili nesto slicno pa mi je ovo bas ispalo bezveze no ne koristim Trust App, a pogoto ne ako se s kupilicom nikada nisam ni cula. Trebam li ja sto napraviti ili kupilica moze to sama otkazati?
prije 2 dana, 10:00
a joj
prije 2 dana, 16:33
Meni je jedna korisnica kazala da je uplatila na Tristap budući je mislila da tako mora. Vratili su joj novac pa je kupila direktno od mene. Kod mene isto piše velikim slovima da ne koristim trustap. Stranica je tako napravljena da se ističu i zato se to događa. Pa valjda je logično da se najprije navede pitaj prodavača pa onda ispod trustap. No, njihova stvar, uglavnom ne rade bez besplatno ništa.
prije 1 dan, 11:24