Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

DODATNA ZARADA - što? Gdje? Kako?

Drage djevojke/ženice ❤️ Pošto vidi da i sada kada su krpice “vratile u formu” (nakon izmjene dizajna) prodaja i dalje nije kao prije, tj. Puno je manje pregleda, upita, stranica se čini kao da je ostala bez polovice članova…postavljam pitanje: S čime se još bavite za dodatnu zaradu? Gdje? Kako? Da li imate neke lakše dodatne poslove? Prodajete li još nešto? Mislim da će nam svima ova tema treba, sada kada ni krpice više nisu kao prije… 😊
2024 07 06
Vinted.
2024 07 07
Ja dodatnu zaradu ostvarujem kroz prodaju Farmasi proizvoda. Zarada ti je onolika koliko si aktivan, ja imam svoj krug kupaca, nije da nudim svakome koga sretnem tako da ne okrećem neku lovu :) al značajna ušteda mi je u budžetu jer ja sve proizvode dobijem 33% jeftinije + posebne ponude za članove i razlika koju zaradim od prodaje tako da meni u biti sve što naručim bude besplatno, a svi znamo da se potroši svaki mjesec na dekorativnu i preparativnu kozmetiku. ako nekog zanima više tu sam da objasnim
2024 07 08
Klasična mlm priča, kao i Chogan --> https://mojekrpice.hr/forum/t/282989/prevara-chogan?page=8
2024 07 08
Što se tiče novog dizajna krpica, nekako sumnjam da je zbog samog dizajna pala prodaja, stvar je u tome što je građanima pala kupovna moć i više si ne kupuju previše krpica, kao što smo to bili navikli raditi prije. Vezano za dodatnu zaradu, ne znam iz kojeg ste dijela RH ali recimo na moru je moguće dodatno zaraditi jer ima dosta poslova koje možete raditi uz svoj posao, npr. čišćenje apartmana gdje je dosta velika satnica ili pranje suđa u restoranu.
2024 08 28
Najviše sam prodala odječe preko FB grupa i lajv prodajama na FB . Sad sam ponovno se vratila na krpice da ostatak što mi je ostalo prodam ili barem zamjenim robicom za koju bi nosila i u koju stanem 🤭 Sad sam trenutno trudnica pa ne radim više punom parom al prije uz posao sam još 2 posla radila . Vikendom sam konobarila kao ispomoć na proslavama ( dobra zarada) , a i neko vrijeme sam s robicom odkupila preprodala čak i na buvljake išla da prodam al kako je taj euro došao i slabija je prodaja odjeće,a pogotovo preko interneta jer su poštarine dosta skupe ! 😬
2024 09 03
Krpice su mi relativno ok izvor dodatne zarade kad pogledam da je to novac koji sam dobila za stvari koje bih inače poklonila dalje. Nije baš da se nagomila jer si obično od tog novca priuštim nešto lijepo ,:) Osim toga, dajem instrukcije iz matematike i fizike. Volim taj posao, skoro pa bih ga radila besplatno, tako da mi je ta mala zarada od njega stvarno draga.
prije 5 dana, 17:28