Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Tražim zločinca koji mi je propucao psa na području Pakraca

OBAVEZNO PROČITAJTE I PODIJELITE SVIMA!!!!! Molim sve one koje bilo što znaju što se dogodilo dana 6.10.2015. između 20-21h u mjestu Pakrac,u sporednoj ulici Fiškalovac ( Kragujski put,Pakrac-ul.koja vodi prema Kraguju i Omanovcu) da mi se jave porukom u Inbox! Bilo kakva informacija vezana za taj događaj bi nam pomogla u pronalasku zločinca koji je unakazio našeg psa (odrezana mu je noga-na operaciji u Daruvaru radi toga što mu je propucana puškom ili pištoljem i nije se mogla spasiti jer ima prijelom na tri mjesta). Bilo tko da je vidio nekog da je sumnjiv i i da je bio u toj ulici u navedeno vrijeme,nosi bilo kakvo oružje ili sl. bit će nagrađen za pomaganje u istrazi za počiniteljem zločina nad životinjom. Onaj koji puca u životinju,mogao bi također pucati i u vaše dijete ili nekog vama bližnjem. To nije kraj. I susjedov je pas također zadobio teške ozljede noge koji također mora na operaciju, kao i naš pas. Znači da je nekome smetao i naš i susjedov pas i namjerno je počinio zločin nad životinjama. Zahvaljujem svima na čitanju ove tužne vijesti i nadam se da ćete mi bar nekako pomoći da nađem krivca za ovo!!!! Podijelite ovu vijest svim svojim facebook prijateljima da zajednički pronađemo zločinca!!!! STOP NASILJU NAD ŽIVOTINJAMA!!! Voli vas vaša učiteljica i Amadeus!!!! <3 <3
2015 10 14
Evo i slika Amadeusa s odrezanom nogicom i rendgenske slike puknuća kosti...4 sata je trajala operacija... [slika:f485a2d8-d13b-4c50-a9be-d1695863fe72] [slika:bd66a017-67bf-4e8a-aa32-d8422aaad819]
2015 10 14
Nemam rijeci :(
2015 10 14
isuse bože... tog odurnog monstruma treba što prije otkriti! nemam riječi. šokirana sam. želim vam puno snage i brz oporavak amadeusu.
2015 10 14
Plačem cijeli dan i ne mogu doći k sebi...Nije mi dobro!!! [:tuzan] [:tuzan] [:tuzan] [:tuzan] Beskrajno sam tužna i jadna...a zločincu želim da mu se mi
2015 10 14
Uopće nije bitno dali bi mogao pucati u djete ili osobu ovo je sasvim dovoljno da se takvog izroda spremi iza rešetaka , dići ću ocjenu temi ništa više nažalost nemogu pomoći iako bi voljela i da bilo bi ljepo da se koja ona susjeda ili sused koji cjeli dan sjedi na prozoru i špijunira susjedstvo javi i pomogne ti, bilo tko baš što je Sanjaf11 rekla nemam riječi
2015 10 14
Pregrozno. Psihopata ima posvud. Moras napraviti letke i ponuditi novcanu nagradu u zamjenu za informacije. Obavezno obavijesti medije, mozes i Prijatelje životinja. Zelim svu srecu i brz oporavak tvom i susjedovom psu!
2015 10 14
Plačem cijeli dan i ne mogu doći k sebi...Nije mi dobro!!! [:tuzan] [:tuzan] [:tuzan] [:tuzan] Beskrajno sam tužna i jadna...a zločincu želim sve najgore i da ide na doživotnu robiju...NEĆEŠ MIRNO SPAVATI! Zagarantirano!!!!
2015 10 14
Nudim nagradu,ponudila sam preko facebooka,dijelim svuda jer ne želim da se ovome stane na kraj!!!!
2015 10 14
Taj ce jednog dana pucati opet pucati, mozda u dijete. Tome treba stati na kraj. Moras obavijestiti medije.
2015 10 14
*želim Više ne znam ni što pišem...Rušila sam se i u nesvjest...Pregrozno,strašan osjećaj,emocije su me rasturile,a kako će mi dijete pogledati psa...što da mu kažem? Kako taj idot monstrum može mirno spavati!???? Ja ne bi mogla,a vjerujte mi da neće ostati na ovome jer policiji je to samo pas,ali za mene ima puno veći smisao. Što da je moje dijete bilo kraj njega,onda bi se nešto poduzelo!? Dat ću svim medijima ovo,neka se daleko čuje moj glas!! STOP NASILJU NAD ŽIVOTINJAMA!!!!
2015 10 14
[:place] [:place] jadnicak!!!! Iz sveg srca se nadam da ces pronaci tu osobu.. Sretno..
2015 10 14
Hvala tamaravx i svima koji me tješite!! [:poljubac] [:poljubac]
2015 10 14
Ipak, Amadeus je prezivio. Prekrasan pas je. Budi zahvalna za to. Nadam se, da si bila na policiji. Obavijesti Vecernji, Jutarnji, RTL, Novu...Reci svima da nudis novcanu nagradu.
2015 10 14
Hvala zeekay... [:poljubac]
2015 10 14
1 2 3 4 5 ... 7