Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Problem na krpicama

S obzirom da nisam dugo ovdje nitko do sada od mene nije nista kupio,ali ja jesam jednu torbu od gospode renate,i stvarno je suradnja odlicno prosla,ja zadovoljnija ne mogu biti,ostavila sam pozitivnu kao i ona meni,sto meni koja sam tek na pocetku jako znaci,iako je kom pozitivan meni pise 1 kom,0 poz sad me to brine.. [:tuzan]
2015 10 14
Nedavno je bila tema, kažu cure da se to zna dogodit i da bi Renata trebala obrisat povratnu i napisat novu, onda će postotak biti 100%.
2015 10 14
Evo ja ispravila,napisala povratnu i izbrisala i sad je pozitivno ....nemaš brige [:zaljubljen]
2015 10 14
evo vidim sad :D gea nisam znala:) alameee hvala vam punoooo [:poljubac] [:zaljubljen]
2015 10 14
Sad već piše 100% pozitivno [:smijesi]
2015 10 14
molim [:zaljubljen]
2015 10 14
polako pa tek ulazis u prodaju [:smijesi] dodaj jos neke stvarcice..vidim da imas malo toga, od tog balerinke ce ti tesko ici s obzirom na vrijeme i to.. ako imas, dodaj nesto jesensko/zimsko i vidjet ces da ce krenuti [:smijesi]
2015 10 14
dodavat cu,ali sam jos u fazi selidbe jer sam sa kuce isla na stan :P prvo moram ormar dovesti u red kako spada pa cu onda i krpice :D
2015 10 14