Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

preljev za kosu!

znaci problem je klasican [:tuzan] prije sam imala pramenove (radila ih kod frizera), sad sam se krenula doma farbati ali me muci crveni pigment kad se pokusam ofarbat, znaci narandast-plavi izrast [:frustriran] citala sam da se to da rijesiti sa preljevom..pliz ako netko moze napisati kako se tocno radi.. nisam ga nikad mijesala pa mi trebaju konkretne upute (preporuka za farbu, kolko farbe, koji hidrigen i kolko tocno hidrogena..)? hvala [:zaljubljen]
2015 10 16
pa ne bi ja, meni je frendica bila ful žuta i kupila je preljev došla je ljubičasta....inače sam plavuša i super mi je garnier farba 111 nema žutila [:smijesi]
2015 10 16
kopi pejstam ti sve sta sam ja o toj temi bila skinula sa drugog foruma, danima te savjete iščitavala i kopirala, a nek se strucni jave da ti prokomentiraju. nadam de da ce ti pomoc [:smijesi] "preliv za sive pramenove: evo i smjese kaoja ide ako ne zna kako se radi( malo crne boje za kosu,,tako isto i 6% hidrogena i hladna voda kad ti uradi pramenove i opere kosu nek ti stavi taj preliv i drzi jeno pola sata i vidjet ces rezultate i ne steti kosu........... "
2015 10 16
2 dio "mora ti biti skroz izblajhana kosa do bijele (da siva rezultira hladnom i čistom, a ne pepeljastom i da kad se preljev ispere ne odu pramenovi u žutu) nakon toga se stavlja "preljev" iliti boja bez amonijaka- npr wella color touch, kadus fervidol.... nijansa recimo čista 9/8, ako želiš više sivo dodaješ 7/9 ili hladnije još 0/66... 2. kad se pofarbam izbjeljivacem (naravno ti mozes stavljati i samo preljev bez pretkodnog blajhanja) mokru kosu samo obrisem rucnikom da ne kapa voda i onda smjesam pola boje (znaci ili keune ili palete ili bilo koje pepeljaste) sa 6%hidrogena (isto toliko, al ja to ssve radim od oka) i sampona onoliko koliko kad obicno perem kosu i onda to po malo stavljam na glavu rukama i istodobno kao samponiram (neke cure stavljaju umjesto sampona regenerator, ali meni je bolji sampon jer lakse to sve smuljam po cijeloj kosi) drzim 5-10min, ovisi, paletu duze, keune krace, vidim kaka prima i isperem i eto sama napraviti.kupiš od trio colora preljev-pepeljasto plavo ili boja slonove kosti i pomiješaš ga sa 1/2 3% hidrogena,staviš 1/4 čaše vode i mrvicu (kao žlicu) šampona-pomiješaš staviš na kosu 5 minuta-i gotovo!100% poblajham izrast i stavim preljev s garnierovom 111, subrinom charm 80/8 stavi na 5-10min isti omjer boje i hidr. ako radis s malim postotkom (3%) ili ak radis sa 6% onda dodaj i malo sampona/reg. u biti mozes i s 3% dodat malo sampona da ti je lakse smjesu nasamponirati na mokru kosu (samo obrisanu rucnikom) (tako sam ja radila sa 1517, bez obzira sto kad se bas farbas treba duplo vise hidrogena) Voda se najnormalnije stavlja u preljev ako se radi sa hidrogenom većim od 3%. pravi preljevi se i rade bez vode sa 3%. Samo što im je teško kupiti 3% hidrogen pa onda rade sa 6% i stavljaju vodu da ga razblaže"
2015 10 16
Ja sam također u potrazi za preljevom, blajhana mi je kosa na pola pa mi sad to ružno izgleda [:vrti]
2015 10 16
Dobar ti je i onaj keuneov silver šampon..meni je spasio situaciju
2015 10 16
Super [:smijesi] hvala puno!! Nesto od ovoga cu sigurno iskoristiti..naginjem prema onoj varijanti sa keune 1517 [:smije] ako jos bude potrebe onda i silver sampon (vec sam ga probala ali je valjda izast bio bas previse medast i nije bas izvuko) Ugl hvala curke [:zaljubljen] [:poljubac]
2015 10 16
Mislim da ti silver šampon neće pomoći ako ti je samo korijen problematičan. Blajhana kosa će ti postat srebrna, a izrast će ostat gotovo isti. Iz mog iskustva, najbolje rješenje je da nađeš farbu koja će ti ubuduće uspjeti izvući dobru boju na izrastu. Predlažem Garnier 111, Garnier Color Sensation 111 ili 110, Subrina Charm 30/3 ili 80/8. Keune boje nisam probala, ali na forumu čitam da su ženske jako zadovoljne pa si pogledaj malo ma forum.hr. Ja držim boju samo na izrastu i onda zadnjih 5 minuta ostatak boje razrijedim vodom i regeneratorom i nanesem na ostatak kose. [:smijesi]
2015 10 16
Kućna radinost samo u slučaju da dobro poznaješ svoju kosu a i preparat kojim se služiš. Od pigmenta, blajha svašta se može desiti. meni frizerka oduvijek savjetuje "ak hoćeš doma prvo uzmi pramen negdje iz sredine kose i to prvo farbaj pa isprei i osuši". Inače preljev mi je izmišljtina isto kao i regenerator za kosu, no tko voli...
2015 10 16
[slika:a29130c0-b073-4a4a-b53f-bdcd22431bb9] Uspjela sam [:kesi] jos nisan skroz zadovoljna ali ok, bolje nego sto je bilo [:hihot] Hvala na savjetima u svakom slucaju [:zaljubljen]
2015 10 16
Možeš li napisati što si sve koristila i kako si radila? Boja je odlična [:zaljubljen]
2015 10 16
Hvala [:zaljubljen] znaci stavila sam pola keune farbe 1517 (pepeljasto lila) , pola hidrogena od 6%, sampona (kolko inace stavis za jedno pranje) i malo vode..sve to pomjesati i namazati na mokru kosu samo posusenu sa rucnikom! Najvaznije je utrljat u tjeme, a ostatak provuc kroz kosu.. Drzala sam svega 10ak min jer sam vidila da mi malo na par ranije blajhanih pramencica baca na lila boju ali nista ocito [:kesi] ugl ja sam zadovoljna jer mi je zbilja ubilo ono zutilo na tjemenu [:smijesi] Nadam se da sam pomogla [:smijesi]
2015 10 17