Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Anketa o mojih krpicama

Bok svima, htjela bih vas zamoliti, ako imate par minuta vremena, da mi odgovorite na nekoliko pitanja koja bih iskoristila u svom seminarskom istraživanju! Ako imate vremena, javite mi se pa vam pošaljem pitanja, mogu i ovdje, mogu i privatno (sve je anonimno )! Hvala unaprijed! Sara
2015 10 17
ajde posalji :) ili stavi ovdje pa da bilo tko ko zeli moze ispunit [:zaljubljen]
2015 10 17
Možeš i meni [:smijesi]
2015 10 17
1. Spol 2. Dob 3. Koliko ste dugo korisnik stranice Mojekrpice.hr? 4. Ukratko opišite svoje viđenje stranice Mojekrpice.hr 5. Što prodajete/kupujete na stranici Mojekrpice.hr i po kojim cijenama? 6. Navedite barem jednu prednost i nedostatak stranice Mojekrpice.hr u odnosu na uobičajene trgovine (ne on-line). 7. Preferirate li kupnju na stranici Mojekrpice.hr ili u uobičajenim trgovinama i zašto? 8. Smatrate li da na stranici Mojekrpice.hr kupujete racionalno ili impulzivno i zašto? Hvala! [:smijesi]
2015 10 17
Koji faks ce ti prihvatiti ovako lose postavljeno istrazivanje? Sto uopce istrazujes, koja je hipoteza koju testiras?
2015 10 17
Ovo je slobodni seminarski rad, ne testiram ni jednu hipotezu, niti je ovo istraživanje (istraživanja sam već radila), seminar je o sociologiji potrošnje i potrebna su mi neka iskustva korisnica stranice.
2015 10 17