Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Prehrana, recepti, ekologija /

Tema za ljubiteljice čajeva :)

Sigurna sam da vas ima još koji umjesto kave pijete čajeve [:kesi] [:kesi] Ili općenito obožavate čajeve [:kesi] Pridružite mi se u ovoj grupi kako bismo izmjenjivale iskustva o raznim čajevima. Koji su vam najdraži i koje biste preporučile? Ukoliko su iz trgovine, zalijepite i neku slikicu [:zaljubljen] Pišite kad probate neki novi čaj., nemojte da nam zamre grupa [:zaljubljen] [:hihot] Ajmoooo ljubiteljice čajeva [:poljubac] [:poljubac]
2015 10 19
Ja obožavam Twiningsov Earl Grey, Lady Grey, English Breakfast i Prince of Wales [:zaljubljen]
2015 10 19
A velikaa želja mi je ovo imati [slika:b2da783c-949e-43ba-b871-1a9f089ba28c]
2015 10 19
Pijem i kavu i čaj,ali uvijek dajem prednost čajevima.Posebno zelenom koji mi je među najomiljenijima ,a pijem ga više od 5 godina svakodnevno (dobro,,,,,ponekad i zaboravim....) [:hihot]
2015 10 19
O da, divna je kutijicaa [:sramezljiv] još da je bar puna čajeva već [:hihot] [:hihot]
2015 10 19
meni su najbolji bijeli i zeleni čaj,a za bijeli kazu da je najzdraviji [:kesi] inače ne kupujem čajeve po marketima,franck i sl,samo u čajotekama. [:smijesi]
2015 10 19
evo odlične teme za moje pitanje. jel ima koja - ČAJ OD HRASTOVE KORE - ? gdje ga mogu nabaviti? nigdje ga nema :-( naime, treba mi za muža :-) obloge za stopala. :-)
2015 10 19
U ZG u kući zelenog čaja sam nedavno kupila jedan čaj voćna zvijezda se zove. Prekrasnog je mirisa i okusa.i čak od kruške mi je savršen
2015 10 19
U ZG u kući zelenog čaja sam nedavno kupila jedan čaj voćna zvijezda se zove. Prekrasnog je mirisa i okusa.i čak od kruške mi je savršen
2015 10 19
Jelice možda u kući čaja da pokušate pitat-oni imaju izbor da ti mozak stane Mogu vam ja pogledat u st u biljnoj ljekarni a šta se tiče općenito čajeva-obožavan od marelice [:zaljubljen] [:smije]
2015 10 19
ja nisam neka ljubiteljica čajeva, ali klasik koji volim je kamilica [:sramezljiv] zeleni čaj i čaj od jabuke i cimeta [:smijesi]
2015 10 19
Baš lijepa i smislena tema. [:smijesi] Jelice i Suban vam ima čaj Hrast kora, njega bi moglo biti po ljekarnama i u manjim mjestima, ako vam nije dostupna kuća čaja. Da, volim čajeve, premda preko ljeta pauziram. Jedini čaj koji ne mogu popiti je od matičnjaka, pokušala sa svim dodacima, ali ne ide. [:smijesi]
2015 10 19
Ja kupujem u Harissi i ima jedan ducan u Areni sa cajevima i zacinima, najbolji mi je suseni hibiskus u kombinaciji sa listicem mente. Najbolji mi je onaj uz Sudana.
2015 10 19
Acai cimet, meni najdrazi [:kesi] [:smijesi]
2015 10 19
Obožavam čaj... i pijem ga u velikim količinama. Zeleni ponajviše,minimum 1L dnevno [:smijesi] Sve kombinacije biljnih....uzgajam ih u vrtu..matičnjak,kadulja,menta,metvica paprena,kamilica,neven. Đumbir svježi kuhani kao čaj je isto 5 + ,pa s tako prokuhanim zalit kadulju mmmm A kao preporuku zelenog imam Ahmad tea zeleni+jasmin... bolji je onaj u rinfuzi ,nije loš ni u vrečicama..predivan je
2015 10 19
1 2