Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Prehrana, recepti, ekologija /

Tema za ljubiteljice čajeva :)

Jelica taj čaj bi trebao biti u svakoj ljekarni Ahmad zeleni s jasminom mi je super [:kesi]
2015 10 19
nažalost, u ljekarnama ga ne prodaju jer je zabranjen. a zašto, pojma nemam. kupila sam ga prošle godine i rekli su mi da se od sljedećeg mjeseca na prodaje više, jer je zabranjen. a sad ga u svim ljekarnama tražim, i jednostavno nitko nema. nevjerojatno.
2015 10 20
Obožavam čajeve, nisam još naišla na neki koji mi ne odgovara, ali najdraži su mi ipak metvica iz dvorišta i šipak s polja [:hihot]
2015 10 20
Čajeve biram po raspoloženju,vremenskom dobu,kad sam na dijeti Ahmad đumbir maslačak,sad trenutno naranča,jabuka cimet.
2015 10 21
E a za klince čajopije čajek Ciciban- komorač,lipa,majčina dušica i kamilica , a za one koji vole voćne nama je naj onaj Lino čaj ananas-mango ,mislim da ima šipka u njemu isto i još nekog bilja,ne znam ovako napamet,ali miriši mrak i nema umjetan okus kak to zna bit s tim dječjim voćnim čajevima.
2015 10 21
Joj, taj Lino često kuham i miris je predivan. [:smije]
2015 10 21
A jel stavljate šećer/med u čajeve, ili su vam najbolji sami za sebe? :)
2015 10 22
Stavljala sam med u biljne,zeleni bez ičega samo limun ako je čisti zeleni i zeleni s mentom. Maleckoj med u svaki ili sok od jabuke/naranče kako koji.Sokić bez fruktozno glukoznog sirupa,odnosno neki bio po mogučnosti. Kad sam vidjela da u Fructal sokićima sad ima g/f sirupa....ajme. Al dobro to bi već bila tema za sebe.
2015 10 22
Malo smo utihnuli.. Evo jedne preporuke za čaj.. Od Agristara Narodni čaj.. čaj je biljni u vrećicama,mješavina cvijet bazge,list mente,plod šipka,cvijet kamilice,cvijet lipe,list matičnjaka. Vrlo ukusan,vrećice su pakirana u aroma omotače pa ne gube na aromi :)
2015 11 19
1 2