Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Narucivanje mobitela sa kineskih stranica

da li je itko narucivao s neke od tih stranica, ima ih milijun, uglavnom zanimaju me iskustva, koliko brzo je stiglo jeste imali problem sa carinom, jeste to morali dodatno placati i koliko? konkretno radi se o mobitelu doogee x5 pro, pa bi bilo super ako ima netko da je njega uzeo :D inace mobitel kosta 550 kn a pila je! [:smije]
2015 10 20
Ja sam prije godinu i pol naručila s aliexpress FAEA F2 nisam placala.carinu. mob je bratov i prezadovoljan je. Isto ga je platio nekih 600 kn. S postarinom. Stigao je nakon 3 tjedna čini mi se.
2015 10 20
Ja dobila Dogee na poklon! [:sokiran] Ali se ne sjećam točne šifre koji model je bio. Isto pila po navedenim petformansama. Poslije nekoliko mjeseci se počeo resetiravati sam od sebe s tim da bi se pojavila hrpa kineskih hijeroglifa poslije toga. Stavljen je negdje među kramu, "za hitne slučajeve ako rikne sadašnji mobitel" [:hihot]
2015 10 20
iman Doogee Valencia 2 Y100 Pro vec 3mjeseca, naruceno preko gearbesta. kupovina je prosla jednostavno i glatko. naravno dolazi iz kine i pregledan je na carini, dobila pismo tj. poziv od carine da dostavim potvrde o uplati, poslala potvrdu sa paypala. na elektroniku nema carine placa se pdv od 25% na iznos. kad carina obradi sve, paket te ceka na posti, tamo ti naplate porez kojeg je carina obracunala, 12kn ide za pismo koje je carina prvo poslala da se dostave racuni, 9kn ide carini za sam postupak carinjenja, i posta uzme 5kn jer to sve kod njih placas... mislin da je to sve troskova sta je bilo. e sad jedino ako se naruci sa neke stranice koja ima eu warehouse moglo bi/ trebalo bi proc sve bez placanja pdv-a.
2015 10 21
hvala tii.. pa da pokusavam naci neku koja ima eu bas zbog tih svih procedura al ne mogu nac :$
2015 10 21
mislim da coolicool ima il pogledaj na bug forumu, tamo ima dosta o kupovini kineskih mobitela. ja sam vidila da je obicno cjena veca ako se trazi iz eu skladista nego iz kine.
2015 10 21
TO2C,Honorbuy,aliexpress
2015 10 21