Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Pomoć!! Youtube pretplata!!

Curke koje se razumijete u te pretplate,pomagajte!! Sin obožava igrice,i stalno neki vrag igra i gleda kako se igrice igraju...tj. riješavanje nivoa... Znam da pogleda na youtubu igranje minecraft,ali uopće nisam skužila da je to kanal na pretplatu...u biti ja se u to uopće ne kužim,šta i kako to funkcionira [:vrti] [:place] ...Kako se to naplaćuje? Objasnite mi sve,jer ja stvarno nemam blage o tome [:ljut]
2015 10 20
i mene to zanima [:hihot]
2015 10 20
pa poludit ću...majkicu mu ljubim [:hihot] [:place] ... Uvijek ih kontroliram i znam šta gledaju,a ja sam mislila da je to kao i kad gledaju crtić,pa reko nek gleda ako neki nivo ne može preći... i sad na mail-u vidi obavijest da su upload-ani nivoi na koje sam pretplaćena [:boji] [:boji] ...Ma kakva žarka pretplata!! [:ljut]
2015 10 20
na youtube-u je besplatno gledanje
2015 10 20
hahahaha samo smireno. nista se to ne naplacuje. to se samo "pretplatis" na kanal, pa dobivas obavijesti čim se objave novi videi i slicno. nikakva placanje, tako se to samo zove [:smije] [:smije] [:smije]
2015 10 20
Pretplata - to je naš loš prijevod za subscribe. Znači da samo pratiš te kanale i dobivaš obavijesti o videima.
2015 10 20
Pretplata znači samo da je označio nečiji kanal pod svoje koje prati i stižu mu obavijesti kada stave novi video.. to je sve besplatno
2015 10 20
Ma "pretplatiš" se na kanal,znači kod pretrage ti izbaci novi video korisnika kojeg "pratiš putem pretplate".Niš se ne plaća bez brige. [:kesi]
2015 10 20
aaaa sve bih vas sad izljubila [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] ..Hvala!!! Pa herc me skoro strefio [:znoji]
2015 10 20
ja sam mislila,da se to naplaćuje..jer stalno čitam kako neki tako zarađuju na videima koje snimaju [:sokiran] ...pa su mi se nogice otkazale kad sam vidjela poruku na mail-u
2015 10 20
zarađuju od reklama [:kesi]
2015 10 20
joj hvala vam..ali ipak ću ga kazniti!! vikend bez igrica!! [:frustriran] ...
2015 10 20
Ajoj, zašto ćeš ga kazniti? [:tuzan] Dozvolila si mu da ide na youtube
2015 10 20
pa baš.. kazna nekako nema smisla, ako smije na youtube ok.. nije on kriv za prijevod koji je loš niti za to kako ta stranica funkcionira
2015 10 21
curkeee,trebam pomoc ne znam otvorit novu temuu..dal moze neko da mi objasnii plizzz
2015 10 21
1 2