Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Prehrana, recepti, ekologija /

Konzum torte

Hej cure [:smijesi] Znima me dal je neka od vas kupila Konzumovu tortu? Znate da imaju kolace i u ponudi su torte po 80kn...nama se blizi proslava pa me zanima kakve su,dal su ukusne ili ne ? [:smijesi]
2015 10 26
meni su njihovi kolači super, a za torte nisam ništa čula.. [:sramezljiv]
2015 10 26
meni su njihove torte katastrofa, nedavno smo sachericu naručili i požalili..
2015 10 26
Torte nisam vidjela da imaju, ali su im kolači odlični [:zaljubljen]
2015 10 26
To je nedavno doslo u ponudu kod nas i stvarno je to jeftino a meni treba za 25ljudi pa sam mislila da bi narucila veliku,150kn je..navodno da ih mlinar(ovi koji peku kruh ) pece htjela bi si olaksati da jos i nju ne pecem ..u slasticarni bi nas bila 300kn..veli trgovacica da ih dosta narucuju a kad pitam kakve su po okusu nezna
2015 10 26
ja sam nedavno za rođ kupila tortu u konzumu od čokolade.. bila je negdje srednje veličine a na vrhu je imala cvjetni uzorak sa bijelom čokoladom.. i bila je preeodlična! samo na deklaraciji je pisalo da je proizvođač mlinar.. eto, ako šta pomaže [:smijesi] a oni kolači koje inače imaju proizvodi ekos, mislim iz varaždina.. njihovih slastica ima i kaufland.. zapravo konzum i kaufland kolači su isti [:zaljubljen]
2015 10 26
Ivana ,cijela je bila cokoladna? [:smijesi] velis da je bila fina,znaci isplatilo bi se...nema li onaj okus kao da je biskvit za sve isti..znas da neki koji se bave tim rade jedan biskvit za vise kolaca ,pa mi djeluje pekarski
2015 10 26
daa tamni biskvit i punjenje čokoladno..vrh je bio preliven tamnom čokoladom + taj uzorak bijela čokolada.. i rub je bio ukrašen čokoladnom filom skroz u krug [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2015 10 26
ne, ova je dosta vukla na ''pečenje kod kuće''..ne skroz ali drugačije nego ove kupovne ili od sladoleda, preumjetne...
2015 10 26
Super,bitno da je okus ko "domaca" ,jer sto znači ako lijepo izgleda ako nije to to kad se jede [:smijesi] Hvala ti na odgovoru [:zaljubljen]
2015 10 26
pozz,,ja sam kupovala u konzumu nekoliko razlicitih vrsta torta i sve su mi bille super,ukusne su i lijepo ukrasene
2015 10 27