Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Ima li štogod službeno ?

Jutro, evo vidim da je forum proradio, tangice su jos tu :))) ima li netko sluzbeno objasnjenje zasto nije radilo ?! Mozda je netko upitao admina, a netko je i rekao da ju ima na fejsu.....pa reko da podijeli info [:hihot] ove krpice su zanimljivije od 15 nijansi sive [:smije]
2015 10 28
Iz istog razloga zašto se u zadnjih par tjedana određeno vrijeme nisu mogli dodavati novi oglasi.
2015 10 28
Ne vjerujem da je adminka zaključala teme, zbog one dosadne paštetare sa linkovima
2015 10 28
ja reko da je zbog peticije [:hihot] jer juce je bilo cudno na onoj temi smo spominjali blogericu sa 7 negativnih i gledali joj profil, kad ono nakon par sati, nema je vise, blokirana, izbrisan profil, sta god [:hihot] [:hihot] nevjerujem bas da je slucajno [:hihot]
2015 10 28
Mislim da to nije jedini razlog...sve krpice su zablokirane...cak je i u Litvi posljednja tema otvorena prije jedan dan...tako da..
2015 10 28
hm....mislite da postoji sansa da ukinu forum ?! mislim, sa ukidanjem foruma oni bi se rijesili puno muka [:sokiran]
2015 10 28
Pa na samom početku krpica nije bilo foruma i tad je ova stranica služila doslovce za kupnju/prodaju i sve je fukcioniralo savršeno. Al vjerujem da bi sad bilo malo prazno bez foruma..
2015 10 28
jutro svima ,pokazalo se sunce na krpama,forum radi... [:smije] ne vjerujem da će ukinuti ništa ,jer mislim da je takav koncept krpica , [:kesi] [:zaljubljen]
2015 10 28
Zaraduju oni na racun foruma...ne brini, tako da nema sanse! Ja cu prva odustati od stranice ako ne budem u mogucnosti napisati svoj coment javno!
2015 10 28
nisam tu od pocetka pa ne znam kako je bilo, za mene je forum tu oduvijek [:hihot] a je, bilo bi prazno i ne bi bilo zanimljivo bez foruma.....
2015 10 28
Brdo ,ajde opali link od tih litvanskih krpica ,bas me zanima kakav je [:kesi] [:sokiran]
2015 10 28
fala [:kesi] [:kesi]
2015 10 28
haha isto kao i kod nas, pod pretpostavkom da ovo znači zamjena -Uzsukit [:place] [:place] [:place] [:smije] [:smije]
2015 10 28
haha a kazu da je nas jezik težak, [:place] [:place] [:smije]
2015 10 28
pa kod njih su nove teme same reklame [:hihot]
2015 10 28
1 2 3 4 5